English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Болгарія. Раннє бронювання 2020

Болгарія 2020

Відпочинок у Болгарії - це чудове місце для сімейного відпочинку. Порівняно не дорогі готельні комплекси з високим рівнем сервісу і комфортабельними номерами вабить туристів відвідати саме курорти Болгарії. Оновлені та охайні готелі, що розташовані неподалік від моря завжди готові прийняти вас. Багато готелей працюють в режимі "за все заплачено".

Болгарія - як пляжний відпочинок з її знаменитими золотими пісками, неймовірно чистим та теплим морем і надалі залишається найпопулярнішим курортом для шанувальників моря з усього світу. Позасмагати, поплавати та просто гарно і весело відпочити - це відпустка на морі у Болгарії.

Дитячий відпочинок у Болгарії. Завдячуючи особливо м'якому клімату, різноманітним водяним атракціонам, чистим пляжам, курорти Болгарії — це ідеальне місце для сімейного відпочинку та молоді. Усі дитячі літні табори та комплекси з власними пляжами, відкритими басейнами, спортивними майданчиками та відмінним харчуванням.


Сімейний відпочинок. Болгарія 2020 Дитячий відпочинок. Болгарія 2020
Сімейний відпочинок. Болгарія
Дитячий відпочинок. Болгарія

Міжнародний Молодіжний Центр VIP Мідія Гранд Резорт, одним із найвідоміших таких комплексів відпочинку для молоді у Болгарії, розміщений на самому березі Чорного моря, 7 км від Несебру та 8 км від Сонячного Берега. Пісок з високим вмістом заліза позитивно впливає на опорно-рухову систему. Завдяки безпосередній близькості молодіжного центру до моря Ваші діти мають унікальну можливість щоденно дихати збагаченим йодом повітрям. Всього декілька хвилин пішки і Ви зможете відвідати соляно-грязеві ванни відомі своїм лікувальним впливом на шкіру, кістки та суглоби!!!

Курорти Болгарії: Обзор, Єленіте, Святий Влас, Сонячний берег, Несебр, Равда, Поморіє, Сарафово, Бургас, Созополь, Регіон дюн, Приморсько, Лозенець... і це ще не повний перелік на побережжі Чорного моря.

Автобусні тури у Болгарію на комфортних  автобусах євро класу залишать у вашій пам'яті тільки море приємних вражень.

Відпочинок у Болгарії це лагідне сонце, привітний морський вітерець, теплий пісок, вишукана національна кухня та особлива атмосфера!

Не забувайте про раннє бронювання 2020 готелів у Болгарії! що суттєво знизить ваші витрати на відпочинок у Болгарії 2020!

Подаруйте собі незабутній відпочинок на морі!

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!
© 2011 - 2020 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook