English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія!

Австрія

Тури до Австрії - це в першу чергу активний відпочинок. Гірськолижні курорти Австрії відомі туристам з усього світу. Тисячі кілометрів лижних трас в мальовничих гірських місцях кожного дня очікують на шанувальників швидкого спуску та здорового сімейного відпочинку. У Європі дуже популярні такі курорти Австрії як: Зальцбург, Хохзельден, Майрхофен, Фюген, Фінкенберг та інші. Захоплюючі гірські краєвиди, чисте повітря, висока планка обслуговування у готелях, що ще потрібно для гарного відпочинку.

Екскурсійні тури до Австрії ознайомлять вас з однією із найкрасивіших країн Європи! Відпочинок у відомих на увесь світ містах: Відень, Зальцбург, Грац, Інсбург - мрія кожного подорожуючого. Цікаві та захоплюючі екскурсії по музеях та історичних місцях подарують вам незабутні враження. Унікальна архітектура старовинних міст, вишукані містечка та неймовірно мальовничі села на альпійських схилах це все Австрія. Тури до серця Європи найкращий подарунок для себе. Не вагайтесь, відпочинок у Австрії - казкова подорож у будь-яку пору року!

Відпочинок на курортах поблизу кришталево чистих озер у Австрії вважався відмінним місцем для активного відпочинку на воді: оздоровчі процедури, охайні пляжі, екскурсії... Природні краєвиди гір та лісів, озер та рік залишаться надовго у ваших спогадах про відпочинок у Австрії.


Тури до Австрії. Альпи Відпочинок у Австрії. Альпи.
Альпи. Австрія
Альпи. Австрія

Для правильного та безпомилкового вибору туру до Австрії зверніться до нас, менеджерів Христофор-Туру, і ми підберемо найкращий для вас варіант та дату поїздки: підберемо тур, виберемо курорт і рекомендуємо, перевірений досвідом, готель.

Гарячі тури до Австрії завжди користуються успіхом у людей, які прийняли рішення відпочити з комфортом по низьких цінах. Туристичний сезон до цієї країни відкритий цілий рік. Насправді європейський відпочинок це Австрія. Гарячі тури можна придбати або забронювати саме зараз.

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011 - 2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook