English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Туристам


2014.05.19

Активний відпочинок і здоров'я

Активний відпочинок приводить в дію резервні сили людини, які сприятливо діють на організм в цілому та зміцнюють здоров'я.
Активний відпочинок - це здоров'яНовітні досягнення науки та комп’ютерних технологій все більше відтісняють на другий план фізичне навантаження, віддаючи перевагу розумовій діяльності з її комплексним психоемоційним напруженням. Виникає дисбаланс адже мозок та нервова система людини працюють з максимальним навантаженням, що не можна сказати про опоно-рухову та м'язову систему, яка у цей час абсолютно незадіяна.

Порушення звичного фізіологічного балансу життєдіяльності організму людини спричиняє виникнення нових недуг та погіршення самопочуття, що обмежує її активну життєдіяльність. Будь-яка людина не хоче хворіти, але не кожна усвідомлює важливість свого активного життя, шукаючи найбільш ефективні засоби збереження високого фізичного тонусу та молодості.

На жаль у наш час люди шукають здоров’я у чудодійних ліках, захоплюються модними теоріями оздоровлення та омолодження, забуваючи про позитивну дію на організм активного відпочинку. Фізичне навантаження на будь-яку систему людини сприятливо діє на організм в цілому.

Активний відпочинок це здоров'я! Активний відпочинок це молодість людини!
Активний відпочинок + здоров'я!
Активний відпочинок + молодість!


Активний відпочинок та заняття спортом приводять в дію природні і резервні сили людини. Збалансовані фізичні навантаження відновлюють стан нервової системи людини та дають позитивний емоційний заряд. Звичайні заняття в спортивному залі чи на свіжому повітрі, плавання у басейні чи озері, простий сімейний похід у ліс закладають міцну основу для вашого здоров’я та здатність організму легко переборювати тривалі навантаження нервової системи.

Активний відпочинок, правильно підібрані спортивні заняття - це здоров’я, бадьорість та гарний натрій у будь-якому віці.

Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook