English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Туристам


2017.02.18

Документи для шенгенської візи

Перелік документів, які необхідні для отримання короткотермінової шенгенської візи.
Документи шенгенська віза

Основні документи,
необхідні для отримання короткотермінової
шенгенської візи:


 • 1. Візова анкета.

 • 2. Одна кольорова фотографія 35x45 мм; ОБОВ'ЯЗКОВО на світлому фоні 80% обличчя (без посмішки, без окулярів, відкритe чоло і вуха). Не скановані! Фотографія повинна бути не старше 6 місяців!

 • 3. АКУРАТНИЙ закордонний паспорт з наявністю двох вільних сторінок для візи + ксерокопія всіх сторінок з відмітками (термін дії закордонного паспорта не менше 3 місяців на момент закінчення туру і не більше ніж 10 років). Якщо у туриста ДВА закордонних паспорти, потрібно передати ОБИДВА в оригіналі (навіть якщо закінчився термін дії).

 • 4. Внутрішній паспорт (ксерокопія всіх сторінок з відмітками). Копії потрібно робити послідовно з обох сторін аркуша. Особливу увагу просимо приділяти наявності в паспорті чіткої (!) прописки!

 • 5. Копія ідентифікаційного коду.

 • 6. Підтвердження зайнятості / діяльності та доходів.
  * Для працюючих осіб - оригінал довідки з місця роботи, в якій вказана посада, заробітна плата за останні 6 місяців, дата прийому на роботу і затверджений період відпустки. У довідці має бути вказано ім'я і посаду людини, яка підписала довідку, реєстраційні та контактні дані компанії, а також довідка має бути завірена мокрою печаткою.
  * Для приватних підприємців - ліцензія, реєстраційне свідоцтво та остання податкова декларація.
  * Для пенсіонерів – копія пенсійного посвідчення та довідка з пенсійного фонду про розмір пенсії за останні 6 місяців.
  * Для студентів та учнів - довідка з навчального закладу (для студентів + копія студентського квитка).
  * Для не працюючих осіб - письмове роз'яснення про трудове становище заявника, підписане особисто заявником. Додатково може бути надана копія трудової книги з попередніх офіційних місць працевлаштування.

 • 7. Підтвердження достатніх фінансових коштів для покриття витрат під час поїздки (надається одне підтвердження на вибір).
  * Банківський рахунок, який підтверджує достатність коштів і транзакції за останні 3 місяці. Банківська виписка надається в оригіналі та має бути завірена печаткою банку.
  * Підписані дорожні чеки на ім'я заявника - оригінал і копія.
  * Спонсорство: нотаріальна спонсорська заява, яка покриває весь період бажаної візи, а також банківські транзакції спонсора. На неповнолітніх дітей та подружжя також оформлюється спонсорська заява.

 • 8. Додаткові документи для дітей до 18 років, які подорожують самостійно або тільки в супроводі одного з батьків.
  * Письмова згода одного / обох батьків (якщо вони не їдуть з дитиною) - документ повинен бути нотаріально завірений, подається оригінал і копія, а також має покривати увесь бажаний період дії візи. У разі якщо є тільки один опікун, потрібне свідоцтво про народження, судове рішення про опікунство, свідоцтво про смерть або інший документ, який підтверджує реальний стан речей.
  * Копія закордонного або внутрішнього паспорта батьків (всіх сторінок з відмітками).
  * Копія свідоцтва про народження.

Документи для шенгенської візи Візова підтримка у Львові
Документи для шенгенської візи
Візова підтримка у Львові


ЗРАЗОК: Ми, батьки, ПІП, даємо свою згоду на відкриття візи та на тимчасовий виїзд за кордон з території України до республіки Чехія та інших країн-учасниць Шенгенської угоди на термін з 00.00.2017-00.00.2018 нашого малолітнього сина ПІП з метою туризму та відпочинку. Поїздка буде відбуватись у супроводі керівника групи гр. ПІП, якому ми надаємо право вирішувати всі питання щодо нашого сина, які можуть виникнути під час поїздки, який несе повну відповідальність за його життя і здоров'я та повернення на територію України. Ми, батьки, гарантуємо оплату всіх витрат нашого малолітнього сина ПІП під час туристичної поїздки за межі України.


Виникли питання?
Усю додаткову інформацію можна завжди отримати у наших менеджерів!


Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook