English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   Класифікація готельних номерівНомери стандарт (Standart, STD) - стандартний однокімнатний готельний номер, дешевший і найбільш поширений, має всі необхідні умови: телевізор, холодильник, душова та туалет знаходяться в номері. Також в стандартних номерах можуть бути кондиціонер та балкон.

Номери напівлюкс - дві просторі кімнати (гостинна та спальня) з розширеним набором меблі (диван, крісла, журнальний столик), сейф, посуд та додаткові побутові прилади (фен, електричний чайник). І, звичайно, - душова, кондиціонер, телевізор, холодильник.

Номери люкс - кількість кімнат та набір послуг такий же як і в номері напівлюкс, але значно більша площа готельних кімнат, дорогі меблі та якісніші планування та оздоба номерів.

Номери студія (Studio) - однокімнатний або двокімнатний номер домашнього типу, що включає невелику кухню з кухонним приладдям та посудом. Може бути пральна машина.

Сімейний номер (Family Room) - звичайний стандартний номер готелю, який має дві або три кімнати, які дозволяють комфортно проживати дорослим з дітьми.

Апартаменти (Apartment, АРР) - готельні номери класу стандарт (холодильник, кондиціонер, душова, телевізор), де дві та більше кімнат. Апартаменти мають власну кухню з повним набором приладів для приготуванням їжі та посудом. Оплачується увесь номер-апартамент і не залежить від кількості проживаючих.

Номери бізнес класу (Business) - великий та комфортний готельний номер, з повним набором засобів для ділової діяльності (комп'ютер, телефон, факс, Інтернет).

Номери сют (Suite) - готельні номери високого рівня класу. Три та більше кімнат - спальня, гостинна, робочий кабінет, столова. Вишуканий інтер’єр та дорогі меблі, широке спальне ліжко. Певний набір додаткових зручностей, як додаткові окремі туалети, халати, посуд...

Президентські номери (President) - найдорожчі готельні номери з унікальною оздобою кімнат. У номері є вітальня, їдальня, робочий кабінет, декілька окремих санвузлів. Може займати велику площу та декілька поверхів.

Номери економ класу - однокімнатні номери в готелі з одно або двоспальними ліжками. Зручності (душ, туалет, кухня) в таких номерах на поверсі або на дворі для загального користування.Туристам варто знати:

Balcony Room - готельний номер з балконом.

Bedroom (BDR, BDRM) - готельний номер із окремою спальнею.

De Luxe - готельні номери з підвищеною комфортністю.

Double twin - двомісний готельний номер з двома ліжками.

Duplex - двоповерховий готельний номер.

Handicapped room - спеціально обладнаний особливий готельний номер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Honeymoon room - готельний номер для молодят, комфортний номер з відповідним святковим оформленням і великим двоспальним ліжком.

Quadriple (QDPL) - чотиримісний готельний номер.

Suite mini - різновид готельного номеру Suite, але менший за площею.

Suite Executive як правило готельний номер класу Suite, але з двома спальнями.

© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook