English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія.

Гірськолижний відпочинок


Гірськолижний відпочинок зараз дуже популярний та користується великим попитом у любителів зимових видів спорту: лижників, сноубордистів та звичайних шанувальників активного відпочинку. Взимку гірськолижні курорти приймають тисячі туристів - це місця активного здорового відпочинку та спортивних захоплюючих розваг. Гірськолижний відпочинок у Європі вирізняється розвиненою інфраструктурою курортів: готелі різної цінової категорії, якісні гірськолижні траси та доступні ціни на супутні послуги (пункти прокату гірськолижного спорядження, підіймачі, екскурсії, паркінг).

Гірськолижні курорти Європи - Австрії, Словаччини, Франції, Польщі, Італії, Швеції та Швейцарії відвідують тисячі постійних туристів і кожного року ваблять все нових шанувальників гірськолижного відпочинку мальовничою природою, чарівними панорамами гірських схилів та якісним обслуговуванням у готелях з великим вибором щодо ціни. Купити тури на гірськолижні курорти, які особливо популярні у Європі, рекомендуємо завчасно!

Гірськолижний відпочинок на курортах Європи Гірськолижний відпочинок - сноуборд Гірськолижний відпочинок

Гірськолижні курорти на Україні теж мають своїх прихильників відпочинку на свіжому карпатському повітрі. Взимку в Українських Карпатах достатньо іскристого снігу, щоб комфортно займатися гірськолижним спортом і затамувавши подих спуститись по схилу гори на лижах чи борді і відчути несамовитий приплив спортивного адреналіну.

До відомих уже зимових українських курортів у Карпатах: Славське, Пилипець, Драгобрат, Тисовець, Плай, Орявчик додались ще кілька нових сучасних гірськолижних курортів як Буковель з прекрасними трасами для спуску різного рівня складності. Гірськолижний курорт Буковель дав поштовх у розвиток місцевої туристичної інфраструктури готельного комплексу з великою пропозицією приватного житла та розваг (колоритні кафе, спортивні майданчики, лазні...).


Гірськолижний відпочинок на зимових курортах Гірськолижний відпочинок та зимові розваги Гірськолижний відпочинок - активний відпочинок у Європі

Відпочинок на гірськолижних курортах манить туристів величчю гірських схилів, єдністю із природою та зимовими забавами. Ми допоможемо з вибором гірськолижного курорту та індивідуально підберемо тур на курорти будь-якої країни Європи!


СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ 2018:

Зимовий відпочинок у Словаччині
Траси для лижників та бордистів!
Татранська ломніца
Країна/Місто: Словаччина/Попрад
+ аквапарк "Aquaсity" і "Tatralandia"
Тривалість: 6 днів
Ціна: 180 €


Більше інформації
про зимовий та гірськолижний відпочинок
за телефоном: (096) 583-10-51Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011-2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook