English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія.

Гарячі путівки
Гарячі путівки в Чорногорію, Єгипет, Туреччину зі Львова


Гарячі путівки завжди знаходять свого покупця. Хтось звик вирішувати в останню мить коли відпочивати, комусь не має принципового значення де відпочити головне - дешеві ціни на путівки. Для таких туристів гарячі тури - економне вирішення з комфортним відпочинком. Адже не секрет, що гарячі путівки - це ті ж самі повноцінні тури, з повним спектром послуг та екскурсій, які з певних причин (акції, рекламні заходи, недобір груп...) туристичні агентства продають по дешевших цінах. Задоволені залишаються усі: туристична компанія, адже путівка продана, і турист теж - бо заощадив на вартості путівки в окремих випадках до 30%.

Купити гарячі путівки означає заощадити на відпочинку, але не на комфорті!

Гарячі путівки можна замовити по гарячих телефонах Гарячі тури від Христофор-тур це дешево! Знижки на гарячі путвки до 30%

Якщо ви вагаєтесь чи вартує придбати гарячі тури зверніться до нас за гарячими телефонами і ми обслужимо вас у першу чергу. Гарячі тури, як правило, несподівано з’являються у продажі і дуже швидко зникають, адже попит на такі тури великий. Тому радимо залишити заявку у наших менеджерів, які відшукають та підберуть для вас бажаний варіант, а головне дешевий. Ми тісно співпрацюємо з багатьма туристичними агенціями і завжди готові допомогти знайти потрібний гарячий тур.

Відпочивати приємно, а ще приємніше - відпочивати дешево, комфортно і там де душа бажає!

Гарячі путівки Гарячі тури - відпочинок на морі Гарячі путівки - дешевий відпочинок

Зателефонуйте нам, можливо, саме зараз є гаряча пропозиція і вам пощастить придбати гарячий тур у Європу чи на райські острови в Мальдіви. Ми допоможемо підібрати гарячі путівки в оптимальні туристичні напрямки. Замовити гарячі путівки - це простий і перевірений шлях здійснити свою мрію про подорож по Світу, придбати тури по Європі дешево і відпочити з гарантованим комфортом. Економні ціни гарячих путівок дозволяють подорожуючим придбати тури у екзотичні країни, які за звичайних умов занадто дорогі.

З гарячими путівками - мрії збуваються... дешево!

Христофор-Тур пропонує гарячі путівки зі Львова та інших міст, які є в наявності на даний момент у будь-яких напрямках. Гарячі тури по Європі, гаряча і екзотична Азія, гарячі путівки до загадкової Австралії, Шрі-Ланки, Північної та Південної Америки чекають на вас. Замовляйте!


Гарячі телефони: (095) 269-01-51 (063) 402-78-22

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011-2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook