English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія.

Гарячі путівки в Туреччину зі Львова


Гарячі путівки в Туреччину - найбільш популярний напрямок зі Львова. Переліт в Туреччину зі Львова триває всього дві години. Уявіть собі, дві години і ви уже на пляжному курорті біля блакитного моря ніжитесь на сонці чи на екскурсії у Стамбулі, занурились в колоритну східну атмосферу. І ніяких турбот, адже переважно путівки в Туреччину діють за схемою «Все включено»!

Придбавши гарячі путівки в Туреччину Ви значно економите на відпочинку та відвідаєте унікальну країну з переплетінням різних культурних надбань з розвиненою туристичною галуззю і притаманною східною гостинністю. У Туреччині усе робиться, щоб турист комфортно відпочив і відчув особливу турботу до себе.

Мінімум витрат - максимум задоволення!

Гарячі путівки в Туреччину Гарячі путівки в Туреччину на шопінг! Гарячі путівки: Туреччина, Стамбул

Туреччина - рай для туристів, яких цікавлять історичні знахідки різних цивілізацій та екзотична архітектура: Храм Артеміди, Дівоча вежа, підземні міста та святині Каппадокії, Мечеть Селіміє, залишки Трої, рештки Візантійської фортеці, фортеця Родос, руїни стародавнього міста Телмесос, залишки античного Олімпоса.

Для любителів пляжного відпочинку, варто відмітити, що купальний сезон на морі у Туреччині триває з квітня по жовтень. Сучасні курорти, доглянуті пляжі і лагідне сонце - чекають на Вас до пізньої осені. Найпопулярніші курорти Туреччини: Анталія, Сіде, Кемер, Аланія, Бодрум, Белек, Мармаріс, Фетхіє, Кушадасі. Для молоді завжди відкриті вишукані нічні дискотеки та клуби з розвагами.

Туреччина - безвізова країна!!!

Туреччина - гарячі путівки Гарячі путівки в Туреччину зі Львова Відпочинок на морі. Туреччина. Гарячі путівки

Низькі ціни гарячих путівок, короткий переліт зі Львова, сучасні курорти, проживання за системою «все включено», екзотика східної культури - цілком очевидні причини замовити та придбати гарячі путівки у Туреччину! Зі Львова потрапити у Туреччину легко і ми Вам допоможемо. Звертайтесь!

Купивши гарячі путівки в Туреччину заощаджені гроші можна витрати на шопінг. У Туреччині безліч модних магазинів, різноманітні торгові лавки і легендарні турецькі ринки, де можна купити від дрібничок на сувеніри до вишуканих речей ручної роботи. Тут є абсолютно все і на будь-який смак.

Замовляйте гарячі путівки в Туреччину зі Львова в туристичній компанії Христофор-Тур і ми підберемо для вас оптимальний варіант для відпочинку на морі з дітьми і допоможемо правильно підібрати курорт та категорію готелю. У Вас мабуть є безліч питань щодо відпочинку в Туреччині, дзвоніть на гарячі телефони - консультації безкоштовно! Ми надамо детальнішу інформацію і допоможемо зробити остаточний вибір. Ми працюємо тільки з перевіреними готелями у Туреччині та тісно співпрацюємо з міжнародними авіакомпаніями, які курсують зі Львова! Гарячі путівки в Туреччину - комфортний відпочинок з чудовими спогадами. Вартує спробувати!

З гарячими путівками - мрії збуваються... дешево! Замовляйте!


Гарячі телефони: (095) 269-01-51 (063) 402-78-22

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011-2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook