English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія.

Гарячі путівки в Єгипет зі Львова


Усі мріють про відпочинок у теплих та екзотичних країнах дешево, але з хорошим сервісом та цікавими екскурсіями. Наша порада - придбайте гарячі путівки в Єгипет. Зі Львова тепер регулярно проводяться авіарейси в Єгипет. Отже, у львів’ян є унікальна можливість придбати путівки в Єгипет з відправленням зі Львова. Єгипет - колоритний відпочинок на березі моря!

Гарячі путівки в Єгипет - це низькі ціни та відповідно дешевий, але комфортний відпочинок. В Єгипті - літо цілий рік. Ви зануритесь у загадкові мережева коралових рифів у Червоному морі та побачите легендарні стародавні Піраміди посеред пустелі. Ви торкнетесь до дивовижної культурної та історичної спадщини. На вас чекають приголомшливі краєвиди курортів Хургада, Шарм-еш-Шейх, Таба, Дагаб, Нувейба, Ель-Аріш… та відмінний готельний сервіс. Добавимо, що переважно харчування у готелях Єгипту працює за системою «Все включено».

Купити гарячі путівки в Єгипет зі Львова означає заощадити на відпочинку, але не на сервісі та комфорті!

Гарячі путівки в Єгипет зі Львова до Пірамід Пляжний відпочинок в Єгипті Гарячі путівки в Єгипет зі Львова - економія до 50%

Бажаєте переконатися? Зателефонуйте до нас і ви можете в будь-який момент покинути місто Львів. Гарячі путівки в Єгипет та їх наявність дуже швидко змінюється і ми не в змозі оперативно виставляти гарячі пропозиції на сайт. Для покращення обслуговування рекомендуємо залишити заявку і менеджери туристичної компанії Христофор-Туру відслідкують гарячі путівки в Єгипет за індивідуальними побажаннями та повідомить Вас коли підберуть найкращу і найгарячішу путівку для приємного відпочинку на березі моря.

Кому пощастить придбати гарячі путівки в Єгипет зі Львова економить до 50% вартості путівки.

Гарячий відпочинок в Єгипті Єгипет - відпочинок на морі: дайвінг, коралові рифи Замовити гарячі путівки в Єгипет - дешевий відпочинок

Інколи так хочеться змінити обстановку прямо вже, купити гарячу путівку в Єгипет, покинути Львів та зануритись у море! Для туристів і гостей Львова повідомляємо: у нас новий і сучасний міжнародний аеропорт. http://lwo.aero - офіційний сайт львівського аеропорту.
Вирушаємо у подорож в Єгипет зі Львова!

Подорожуючих, які вирішили розпочати відпочинок у Єгипті зі Львова чекає великий вибір турів, оскільки ми співпрацюємо з багатьма туроператорами, тож завжди є можливість підібрати гарячі путівки в Єгипет саме зі Львова. Для туристів зі Львова гарячі путівки - це унікальна можливість швидко та дешево подарувати собі розкішний відпочинок у Єгипті. Короткий переліт і ви уже на омріяному курорті Єгипту.

З гарячими путівками - мрії збуваються... дешево! Замовляйте!


Гарячі телефони: (095) 269-01-51 (063) 402-78-22

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011-2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook