English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Фестивалі у ЄвропіОрганізація поїздок
на Міжнародний фестиваль-конкурс Мистецтв "ETOILES de PARIS" у Парижі, Франція. Туристична компанія Христофор-Тур бере на себе усі турботи по організації поїздок на фестивалі у Європі.


Міжнародний фестиваль-конкурс Мистецтв "ETOILES de PARIS"

Париж, Франція

Заявки до 01.10.2019
Країна: Франція
Місто: Париж


Як підвищити мотивацію і навички творчого колективу? Як змінити буденні репетиції яскравою подією з новими пригодами? Рекомендуємо прийняти участь у міжнародному фестивалі у Франції! Фестиваль-конкурс "ETOILES DE PARIS" - чудова подія для шанувальників пісенного і танцювального мистецтва, яка насичена дивовижними екскурсіями по Парижу, Дрездені, Празі...

У фестивальній столиці Європи постійно проводяться різноманітні фестивалі, адже Париж своїм феєричним шармом і сучасною елегантністю надихає нові таланти на яскраві та емоційні виступи. Найпрестижніший міжнародний фестиваль у Франції 2019 року - конкурс мистецтв "ETOILES DE PARIS / ЗІРКИ ПАРИЖУ". У жюрі фестивалю - найвідоміші французькі та європейські діячі культури і знамениті шанувальники мистецтва.

Міжнародний фестиваль у Парижі дозволяє обдарованим творчим колективам та індивідуальним виконавцям з різних країн пришвидшити розкриття свого мистецького потенціалу. Фестивальна атмосфера на сцені і за лаштунками сприяє зміцненню дружніх міжнародних і культурних зв'язків. Висококласні творчі групи обмінються досвідом з молодими талантами. А взаємне спілкування з професійними майстрами і кваліфікованими хореографами допомагає розвивати своє вміння.

Учасники Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв ETOILES DE PARIS виступають на прекрасних сценах театрів Парижу! А нові зірочки-переможці фестивалю урочисто завершуть свої виступи на Гала-Концерті перед почесними французькими гостями.

Бонус: У вільний час всі учасники фестивалю у Парижі матимуть можливіть розважатись у найбільшому парку атракціонів в Європі - ДІСНЕЙЛЕНД!!!

Регамент та умови участі на фестивалі у Франції:
 • До участі в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "ETOILES DE PARIS" у Франції запрошуються солісти, дуети, малі вокальні групи (тріо, квартети, малі формації), ансамблі, фольклорні та творчі колективи з різних країн Європи. Фестивальна програма виступів для учасників затверджується спеціальним оргкомітетом фестивалю у Парижі на підставі отриманих індивідуальних заявок. Порядок виступів на сцені у конкурсній програмі визначає фестивальний оргкомітет. Виступи формуються як блоками, так і окремими номерами. Усі учасники фестивалю готують і виконують виступи загальною тривалістю не більше 7 хвилин для солістів, дуетів і творчих малих формацій і не більше 15 хвилин для ансамблів і творчих груп.

 • Учасники Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "ЗІРКИ ПАРИЖУ" заздалегідь розділені на наступні вікові категорії:
  - МОЛОДШІ ДІТИ - від 6 до 8 років
  - ДІТИ - від 9 до 12 років
  - СТАРШІ ДІТИ 1 - від 13 до 15 років
  - СТАРШІ ДІТИ 2 - від 16 до 18 років
  - ДОРОСЛІ 1 - від 19 до 25 років
  - ДОРОСЛІ 2 - від 26 до 49 років
  - СТАРШІ ДОРОСЛІ - від 50 років і старше.
  У кожній віковій групі допускається наявність до 30% учасників, які є молодшими або старшими за присвоєну вікову фестивальну категорію. Допускаються ЗМІШАНІ ГРУПИ. Журі фестивалю оцінює виступи учасників на сцені у кожній номінації та в кожній віковій групі по 10-ти-бальній системі. Підсумки конкурсних змагань фестивалю оприлюднюються по закінченню всіх виступів.

 • Фонограми для участі на фестивалі повинні бути записані на звичайних CD-дисках або дисках CD-R в звичайному аудіо форматі в бездоганній якості звукозапису, записані на окремому носії для кожної фонограми із зазначенням назви творчої групи, ансамблю / прізвища виконавця (латинським шрифтом), назви твору і часу звучання даного твору. Учасники фестивалю зобов'язані інформувати фестивальний Оргкомітет, якщо фонограма для виступів містить паузи або зупинки всередині музичного твору.

Нагородження і ПРИЗИ: Всі учасники міжнародного фестивалю у Франції нагороджуються почесними медалями конкурсу. Згідно з рішенням журі під час проведення фестивалю в кожній номінації переможцям присуджуються почесні звання: «Дипломант», «Лауреат» 1ї, 2ї і 3ї ступенів, «Володар Гран-Прі». Творчі колективи в складі від 3-х осіб і більше заслужено отримують при нагородженні один великий та унікальний Кубок фестивалю і традиційний диплом з присудженим званням, солісти і дуети - малий цінний кубок фестивалю і пам'ятний диплом. Абсолютний переможець фестивалю у Парижі отримує особливу відзнаку - Гран-Прі фестивалю і Диплом Гран-Прі. Дипломами також нагороджуються всі керівники і педагоги учасників фестивалю за відмінну підготовку до конкурсу.

Фестивалі у Парижі 2019 Міжнародні фестивалі у Франції
Фестивалі у Парижі 2019
Міжнародні фестивалі у Франції


Дата початку та закінчення туру
Дата проведення фестивалю
Вартість туру, €
20.10.2019 - 27.10.2019
23.10.2019
385

ПРОГРАМА
фестивального туру у Францію:


1 день
Зранку організований виїзд на фестиваль у Парижі творчих груп зі Львова.
Перетин кордону Україна-Польща.
Переїзд та поселення в готель на території Польщі. Ночівля.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Дрезден (Німеччина).
Пішохідна екскурсія по Дрездені. Дрезден - фестивальна столиця шанувальників джазу. Найкращі виконавці душевного джазу щороку відвідують знаменитий місцевий фестиваль. Сучасний Дрезден вабить і тисячі мандрівників адже тут є що оглянути: Дрезденська опера, Цвінгер, старовинні палаци і храми, цікаві музеї, прекрасний зоопарк... Вільний час для шопінгу.
Факультативні екскурсії:
 • рекомендуємо відвідати картинну галерею “Старі Майстри, де зібрані вишукані мистецькі шедеври різних єпох. "Сікстинська Мадонна" Рафаеля - одна з родзинок дрезденського музею.
 • радимо оглянути музей “Зелені Склепіння. Це фантастична колекція унікальних коштовностей: діаманти у 41 карат, філігранні золоті оправи та вишукані сервізи, оздоблені коштовним камінням.
Нічний переїзд в Париж (Франція).
3 день
Приїзд в Париж (Франція).
Оглядова екскурсія по Парижу. Париж сьогодні - столиця не тільки нової моди, музики, а й головний туристичний центр у Франції. Щороку Париж відвідують близько 40 мільйонів туристів. Визначні пам'ятки Парижа - це унікальні мистецькі витвори архітектури з неймовірним історичним минулим надбанням: Ейфелева вежа, Нотр-Дам, Єлисейські Поля...

Факультативно рекомендуємо:
 • відвідати магазин-музей парфумів ФРАГОНАР у Парижі - знаменитий храм парфумерії, де можна придбати ексклюзвні парфуми відомої фабрики духів "Фрагонар". У музеї відчувається тонкий калейдоскоп ароматів різних парфумів сучасного виробництва, використовуючи старовині рецептури.
  (безкоштовно);
 • оглянути Ейфелеву вежу - ажурний пам'ятник авангардних архітекторів минулого століття, який і досі надихає романтикою сучасних туристів; (найвищий рівень ліфтом: 25€ - дорослі; 12,5€ - діти 12-24 років; 6,30€ - діти 4-11 років);
 • вечірню прогулянку на кораблику по Сені. Дивовижний перелив архітектури відбивається в водах Сени. Ніби життя Парижу пропливає повз вас...
  (9€ - діти до 12 років, 15€ - дорослі).
Поселення в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДЕНЬ
Урочисте відкриття фестивалю ETOILES de PARIS 2019
Конкурсні виступи творчих колективів у Парижі, яскравий Гала-Концерт лауреатів, церемонія нагородження та зворушливе закриття фестивалю у Франції.
Повернення в готель. Ночівля.
5 день
Сніданок.
Вільний день у Парижі!!!
Факультативно рекомендуємо:
 • відвідати Версаль - епіцентр краси і особливої романтичної атмосфери... Величний палацовий ансамбль і прекрасні версальські парки символічно підкреслюють могутню владу королів та любов до розкоші...
  (діти до 18 років безкоштовно, дорослі - 20€. Додатково трансфер - 10€/особа)
 • відвідати Лувр - найвідоміший музей Європи в якому можна оглянути прекрасні мистецькі скарби всіх часів. В приміщенні музею в лабіринтах незліченних залів поціновувачі мистецтва поглядами вишукують легендарну усмішку Мони Лізи знаменитого митця Леонардо да Вінчі.
  (діти до 18 років - безкоштовно, дорослі - 17€)
Повернення в готель. Ночівля.
6 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Факультативно пропонуємо:
 • відвідати Діснейленд (Франція). (80€ - дорослі /діти до 14 років - 73€)

  Тисячі дорослих і дітей щоденно відвідують веселі та яскраві атракціони у найбільшому Діснейленді Європи - Disneyland Paris.Діснейленд Париж

  Діснейленд у Франції розділений на унікальні тематичні квартали, де можна зустріти відомих персонажів мультфільмів Діснея і улюбленця малюків - Міккі Мауса!

  За відгуками туристів п'ятірка найпопулярніших атракціонів виглядає так:
  - Маленький світ (It's a Small World)
  - Американські гірки (Space Mountain: Mission 2)
  - Залізничний атракціон (Big Thunder Mountain Railroad)
  - Класичний атракціон Діснейленда (Pirates of the Caribbean)
  - Атракціон Історії іграшок (Buzz Lightyear's Astro Blasters)

  У Disneyland Paris завжди проводяться цікаві масштабні паради, дитячі концерти та феєричні фестивалі... Кожен вечір відпочиваючих чекає приголомшливий феєрверк та грандіозне світлове шоу.

  Обов'язково візьміть дітям щось перекусити, бо у Діснейленді усе дуже дорого!
Нічний переїзд в Прагу (Чехія).
7 день
Приїзд у Прагу (Чехія).
Пішохідна екскурсія по Празі. Легендарний Карлів, королівський Празький Град, стародавня Староміська площа, готична архітектура створюють унікальну атмосферу дивного древнього міста. Прекрасні вітражі собору святого Віта доповнюють панораму Праги кольоровим барвами. А вночі Прага перетворюється у зовсім казкове місто.
Поселення в готель. Ночівля.
8 день
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд до Львова... Пізній приїзд у Львів...
До нових зустрічей!
Міжнародні фестивалі у Франції чекають на нові таланти!!!


Фестивалі у Парижі, Франція Фестивалі у Парижі Фестивалі у ФранціїУ вартість входить:
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • проживання в готелях 3* (тримісне розміщення);
 • оглядові екскурсії, вказані в програмі;
 • харчування згідно програми;
 • туристичні збори у готелях;
 • фестивальні внески;
 • дипломи;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту.

Додатково оплачуються:

 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
 • медичне страхування;
 • Для учасників фестивалю: сольна участь або участь у дуеті - 15 € з особи;

ПОСПІШАЙТЕ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ
І НЕ ВТРАТИТИ ЧУДОВУ НАГОДУ ПОЄДНАТИ КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ!
Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про Disneyland Paris, Франція :)
© 2011-2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook