English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
  
Фестивалі у ЄвропіОрганізація поїздок
на XVI Міжнародний фестиваль-конкурс Мистецтв "ETOILES de PARIS" у Парижі, Франція. Туристична компанія Христофор-Тур бере на себе усі турботи по організації поїздок на фестивалі у Європі.


Міжнародний фестиваль-конкурс Мистецтв "ETOILES de PARIS"

Париж, Франція

Заявки до 01.10.2019
Країна: Франція
Місто: Париж


Як додати нових ідей для розвитку творчих колективів? Як дізнатись про чудові легенди різних країн? Рекомендуємо прийняти участь в колоритному міжнародному фестивалі-конкурсі у Франції! Фестиваль-конкурс "ETOILES DE PARIS" - грандіозна подія для тих, хто розбирається в трендах сучасного мистецтва на великій сцені. + Подорож насичена дивовижними екскурсіями по Франції.

Традиційний міжнародний фестиваль-конкурс у Франції 2019 року - яскравий конкурс мистецтв "ETOILES DE PARIS / ЗІРКИ ПАРИЖУ". У жюрі фестивалю-конкурсу - професійні французькі діячі культури і популярні шанувальники мистецтва. Молодь матиме змогу феєрично провести час у Франції та наповнити фестивальне життя новими конкурсними емоціями.

Учасники Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв ETOILES DE PARIS виступають на прекрасних сценах театрів Парижу! А нові зірочки-переможці фестивалю урочисто завершуть свої виступи на Гала-Концерті перед почесними французькими гостями.

Бонус: У вільний час усіх учасників фестивалю-конкурсу у Франції запрошуємо відвідати найбільший парку атракціонів у Європі - ДІСНЕЙЛЕНД!!!

Регамент та умови участі на фестивалі у Франції:
 • До участі в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "ETOILES DE PARIS" у Франції запрошуються солісти, дуети, малі вокальні групи (тріо, квартети, малі формації), ансамблі, фольклорні та творчі колективи з різних країн Європи. Фестивальна програма конкурсних виступів для учасників затверджується спеціальним оргкомітетом фестивалю у Парижі на підставі отриманих індивідуальних заявок. Порядок виступів на сцені у конкурсній програмі визначає фестивальний оргкомітет. Конкурсні виступи формуються як блоками, так і окремими номерами. Усі учасники фестивалю готують і виконують виступи загальною тривалістю не більше 7 хвилин для солістів, дуетів і творчих малих формацій і не більше 15 хвилин для ансамблів і творчих груп.

 • Учасники Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "ЗІРКИ ПАРИЖУ" заздалегідь розділені на наступні вікові категорії:
  - МОЛОДШІ ДІТИ - від 6 до 8 років
  - ДІТИ - від 9 до 12 років
  - СТАРШІ ДІТИ 1 - від 13 до 15 років
  - СТАРШІ ДІТИ 2 - від 16 до 18 років
  - ДОРОСЛІ 1 - від 19 до 25 років
  - ДОРОСЛІ 2 - від 26 до 49 років
  - СТАРШІ ДОРОСЛІ - від 50 років і старше.
  У кожній віковій групі допускається наявність до 30% учасників, які є молодшими або старшими за присвоєну вікову фестивальну категорію. До конкурсів допускаються ЗМІШАНІ ГРУПИ. Журі фестивалю оцінює виступи учасників на сцені у кожній конкурсній номінації та в кожній віковій групі по 10-ти-бальній системі. Підсумки конкурсних змагань фестивалю оприлюднюються по закінченню всіх виступів.

 • Фонограми для участі на фестивалі повинні бути записані на звичайних CD-дисках або дисках CD-R в звичайному аудіо форматі в бездоганній якості звукозапису, записані на окремому носії для кожної фонограми із зазначенням назви творчої групи, ансамблю / прізвища виконавця (латинським шрифтом), назви твору і часу звучання даного твору. Учасники фестивалю-конкурсу зобов'язані інформувати фестивальний Оргкомітет, якщо фонограма для виступів містить паузи або зупинки всередині музичного твору.

Нагородження і ПРИЗИ: Всі учасники міжнародного фестивалю-конкурсу у Франції урочисто нагороджуються почесними медалями конкурсу. Згідно з рішенням журі під час проведення фестивалю в кожній номінації переможцям конкурсів присуджуються почесні звання: «Дипломант», «Лауреат» 1ї, 2ї і 3ї ступенів, «Володар Гран-Прі». Творчі колективи в складі від 3-х осіб і більше заслужено отримують при нагородженні один великий та унікальний Кубок фестивалю і традиційний диплом з присудженим званням, солісти і дуети - малий цінний кубок фестивалю і пам'ятний диплом. Абсолютний переможець фестивалю-конкурсу у Франції отримує особливу відзнаку - Гран-Прі фестивалю і Диплом Гран-Прі. Дипломами також нагороджуються всі керівники і педагоги учасників фестивалю за відмінну підготовку до конкурсу.

Фестиваль-конкурс у Парижі 2019 Міжнародні фестивалі-конкурси у Франції
Фестиваль-конкурс у Франції 2019
Міжнародні фестивалі-конкурси у Франції


Дата початку та закінчення туру
Дата проведення фестивалю
Вартість туру, €
20.10.2019 - 27.10.2019
23.10.2019
355


ПРОГРАМА
фестивального туру у Францію:


1 день
Зранку організований виїзд на фестиваль у Парижі творчих груп зі Львова.
Перетин кордону Україна-Польща. Переїзд у Прагу (Чехія).
2 день
Приїзд у Прагу (Чехія).
Пішохідна екскурсія по Празі. Самобутня архітектура Староміської площі витончені палаци Празького Граду, яскраві скульптури легендарного Карлового мосту та дивовижні пам'ятники столітньої давності - усе дуже гармонійно зливається з сучасним життям Праги.
Обід. Вільний час...
Нічний переїзд у Париж (Франція)
3 день
Приїзд в Париж (Франція).
Оглядова екскурсія по Парижу. Скуштувавши ранкової кави з круасанами, починаємо знайомство з Парижем. Перш за все - це Ейфелева вежа, унікальний пам'ятник авангардних архітекторів минулого століття який і досі надихає романтикою сучасних мандрівників і закоханих. З Ейфелевої вежі відкриваються вражаючі панорами на Єлисейські Поля. Далі легендарний острів Сіте, де знаходиться головна скарбниця Парижу - знаменитий Нотр-Дам (Собор Паризької Богоматері).
Обід.
Факультативно рекомендуємо:
 • відвідати магазин-музей парфумів ФРАГОНАР у Парижі. Справжній французький храм сучасної парфумерії, де можна придбати знамениті парфуми Фрагонар. Рекомендуємо придбати флакончик, як додаток до вашого індивідуального шарму ;)
  (безкоштовно);
 • оглянути Ейфелеву вежу - Геніальний символ Парижа сьогодні розчинеться у Ваших мріях. На висоті більше 300 метрів ажурне мереживо з металу перетворюється на прекрасне місце огляду усього Парижу (найвищий рівень ліфтом: 25€ - дорослі; 12,5€ - діти 12-24 років; 6,30€ - діти 4-11 років);
 • вечірню прогулянку на кораблику по Сені. + Музика + Танці... Чудова репетиція перед змаганнями на фестивалі-конкурсі ;) (всього - 10€ ).
Поселення в готель. Відпочинок в готелі... Ночівля.
4 день
Сніданок. ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДЕНЬ
Урочисте ВІДКРИТТЯ фестивалю-конкурсу ETOILES de PARIS 2019
Конкурсні виступи творчих колективів у Парижі, яскравий Гала-Концерт лауреатів, церемонія нагородження переможців конкурсів і зворушливе закриття фестивалю-конкурсу у Франції.
Повернення в готель. Ночівля.
5 день
Сніданок.
Вільний день у Парижі!!!
Факультативно рекомендуємо:
 • відвідати Версаль. Вражаюча масштабність архітектурного ансамблю французьких королів з Версальським садом, скульптурами, фонтанами та дивними будинками. Тут відзнято тисячі фільмів, тут проведено неймовірна кількість фестивалів і конкурсів...
  (діти до 18 років безкоштовно, дорослі - 20€. Додатково трансфер - 10€/особа)
 • відвідати Лувр - Елегантна витонченість та своєрідна атмосфера у Луврі налаштовує туристів розглядати полотна знаменитих художників з особливим трепетом. Від перегляду високого мистецтва потрапляєш у дивовижний вир емоцій...
  (діти до 18 років - безкоштовно, дорослі - 17€);
Повернення в готель. Ночівля.
6 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Факультативно пропонуємо:
 • відвідати Діснейленд (Франція). (додаткова оплата)

  Тисячі дорослих і дітей щоденно відвідують веселі та яскраві атракціони у найбільшому Діснейленді Європи - Disneyland Paris.Діснейленд Париж

  Діснейленд у Франції розділений на унікальні тематичні квартали, де можна зустріти відомих персонажів мультфільмів Діснея і улюбленця малюків - Міккі Мауса!

  За відгуками туристів п'ятірка найпопулярніших атракціонів виглядає так:
  - Маленький світ (It's a Small World)
  - Американські гірки (Space Mountain: Mission 2)
  - Залізничний атракціон (Big Thunder Mountain Railroad)
  - Класичний атракціон Діснейленда (Pirates of the Caribbean)
  - Атракціон Історії іграшок (Buzz Lightyear's Astro Blasters)

  У Disneyland Paris завжди проводяться цікаві масштабні паради, дитячі концерти та феєричні фестивалі... Кожен вечір відпочиваючих чекає приголомшливий феєрверк та грандіозне світлове шоу.

  Обов'язково візьміть дітям щось перекусити, бо у Діснейленді усе дуже дорого!
Нічний переїзд у Дрезден (Німеччина).
7 день
Приїзд в Дрезден (Німеччина).
Пішохідна екскурсія по Дрездені. Дрезден - фестивальна столиця шанувальників джазу. Найкращі виконавці душевного джазу щороку відвідують знаменитий місцевий фестиваль. Сучасний Дрезден вабить і тисячі мандрівників адже тут є що оглянути: Дрезденська опера, Цвінгер, старовинні палаци і храми, цікаві музеї, прекрасний зоопарк...
Вечеря. Вільний час для шопінгу.
Нічний переїзд до Львова
8 день
Приїзд у Львів...
До нових зустрічей!
Фестивалі-конкурси у Франції чекають на нові таланти!!!


Фестивалі у Парижі, Франція Фестивалі у Парижі Фестивалі у ФранціїУ вартість входить:
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід керівника по всьому маршруту;
 • Проживання в готелях 3* (тримісне розміщення);
 • Харчування згідно програми (сніданки у готелях + 3 обідо-вечері);
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі;
 • Туристичний збір у готелях;
 • Фестивальний внесок; дипломи.

Додатково оплачуються:

 • медичне страхування;
 • сольна участь у фестивалі-конкурсі або участь у дуеті - 15 € з особи;

ПОСПІШАЙТЕ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ
І НЕ ВТРАТИТИ ЧУДОВУ НАГОДУ ПОЄДНАТИ КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ!
Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про Disneyland Paris, Франція :)
© 2011-2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook