English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
  
Фестивалі у Європі

Організація поїздок на Міжнародний фестиваль "Хвилі Охриду" у Македонію. Туристична компанія - Христофор-Тур бере на себе усі турботи по організації поїздок на фестивалі у Європі.


МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ
"Хвилі Охриду" у Македонії
Країна: Македонія
Місто: Охрид

Запрошуємо на Міжнародний фестиваль "Хвилі Охриду" у Македонії. Яскраві виступи колективів з Європи - це свято творчості на сцені, приголомшливі танці та відмінна музика.

Фестивалі у Македонії - вінець подорожі творчих колективів, які найбільше у Європі люблять співати та танцювати. Охрид є одним з найпопулярніших фестивальних міст Македонії, де щороку в самому центрі старого міста в древньому амфітеатрі організовують традиційні міжнародні фестивалі. У Охриді відбувається унікальне дійство під відкритим небом для дорослих та дітей, молоді та туристів.

Македонія знаходиться на гористій частині Балканського півострова. Найвідоміша гірська система Македонії - мальовнича Чорна Гора, оспівана у місцевому фольклорі та на міжнародних фестивалях. У столиці Македонії - Скоп'є до нашого часу збереглося багато унікальних старовинних історичних пам'яток. А мальовничий Охрид і зараз називають "слов'янським Єрусалимом", де збереглись старовинні церкви та пам'ятки архітектури (римські лазні, руїни Гераклії). У руїнах римського античного театру щорічно проводять міжнародні фестивалі. У Європі Македонія відома своєю гостинністю, мальовничими панорамами, затишними парками, але найбільшу популярність у Македонії набуває відпочинок на озері Охрид.

Охрид - дивовижне місто Македонії. Безмежно красиве озеро та широкі набережні надають місту Охрид особливого колориту. Прекрасні білі будиночки та залишки старовинної архітектури зустрічаються на кожному кроці. Озеро таке велике, що його називають морем. І справді, тут панує унікальна атмосфера курортного міста: чудові природні краєвиди та гірські схили, комфортні пляжі та досконала туристична інфраструктура. А вода у Охридському озері вражає природою чистотою та прозорістю. Охрид - райський куточок відпочинку для дайверів.


Згідно з програмою фестивалю, гурти та творчі колективи виступатимуть 5-10 хвилин з живою музикою або записом з компакт-диска і повинні мати прапор і табличку з назвою колективу для дефіле.

ПРИМІТКА: Кожна група повинна відправити нам музику по електронній пошті, за 10 днів до початку фестивалю.


Відпочинок на озері Охрид Міжнародні фестивалі 2019 Македонія
Відпочинок на озері Охрид
Міжнародні фестивалі 2019 Македонія


Дата початку та закінчення туру
Дата проведення фестивалю
Вартість туру, €
21.07.2019 - 27.07.2019
23.07.2019 - 25.07.2019
245

Програма Міжнародного фестивалю у Македонії

1 день
Виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Румунія.
Нічний переїзд на озеро Охрид (Македонія).
2 день
Приїзд на озеро Охрид (Македонія). Розміщення в готелі.
Обід
. Вільний час.
ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ ОХРИД. Озеро Орхид - найчистіше озеро у Європі. Озеро Орхид унікальний природній куточок розташований на висоті 700 метрів над рівнем моря. Мальовничі краєвиди і винятково блакитна гладь озера Охрид зачаровують туристів з першого погляду.
Вечеря. Ночівля.
3 день
Сніданок. ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДЕНЬ!
ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ ОХРИД.
Обід.
Урочисте відкриття фестивалю в Македонії!
Парад та виступи колективів учасників фестивалю.
Вечеря. Ночівля
4 день
Сніданок. ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДЕНЬ!
Також запрошуємо Вас відвідати монастир Св. Наума - молодшого учня Кирила та Мефодія. Паломники з'їжджаються в Македонію, щоб поклонитися світовій святині та скуштувати цілющої води. (за додаткову плату!).
Віруючі з усієї Європи прагнуть потрапити у монастир Св. Наума, де під пірамідальними куполами знаходиться саркофаг з чудотворними мощами Святого Наума. Найголовніша святиня Македонії стоїть на скелястому березі озера Охрид на горі Галічіцей, яка відома тим, що дає початок цілющим джерелам.
Внутрішнє та зовнішнє оздоблення древнього монастиря наповнене роботами знаменитих македонських живописців та архітекторів. Вершиною людського творіння є унікальний іконостас часів пізнього Середньовіччя, обрамлений витонченою різьбою.
Обід.
Виступи колективів з Європи. Вручення дипломів учасникам фестивалю.
Вечеря
. Ночівля.
5 день
Сніданок. Вільний день у Македонії...
ВІДПОЧИНОК НА ОЗЕРІ ОХРИД.
Обід
.
Прощальний вечір для творчих колективів. Обмін подарунками.

Вечеря. Ночівля...
6 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія по місту Охрид. Це древнє місто з двохтисячолітньою історією розкинулося на високій горі над однойменним, найглибшим на балканах озером. Місто береже найдавніші пам'ятки культури, архітектури та історії давніх столітть: фортеця царя Самуїла на найвищій точці Охриду, з фантастичними краєвидами і історичними артифактами; древній амфітеатр - пам'ятка знайдена випадково під час розкопок; древня церква Св. Климента Охридського - до якої можна піднятися з центральної пішохідної вулиці Охриду. Крім цього багато інших цікавих об'єктів, адже у місті збереглися древні візантійські церкви, археологічний музей та музей писемності.
Нічний переїзд до Львова.
7 день
Приїзд до Львова.
До нових зустрічей!
Міжнародні фестивалі у Македонії чекають на нові таланти!!!


Македонія Фестивалі в Македонії 2019 Екскурсії по Охриду


У вартість входить:
  • транспортне обслуговування по маршруту;
  • проживання в готелі (три/чотиримісне розміщення);
  • харчування повний пансіон (триразове!);
  • організаційні внески;
  • дипломи;
  • оглядові екскурсії, вказані в програмі;
  • супровід керівника групи.

Додатково оплачуються:

  • медичне страхування;
  • відкриття візи (За відсутності біометричного паспорта)
Організатори залишать за собою право вносити зміни в програму фестивалю.

ПОСПІШАЙТЕ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ
І НЕ ВТРАТИТИ ЧУДОВУ НАГОДУ ПОЄДНАТИ КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ!
Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про Охрид, Македонія :)
© 2011-2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook