English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Фестивалі у Європі

Організація поїздок на XIX Міжнародний конкурс і фестиваль фольклору, танцю і музики «ВІДЕНСЬКИЙ ЗОРЕПАД», Австрія. Туристична компанія - Христофор-Тур бере на себе усі турботи по організації поїздок на фестивалі у Європі.XIX Міжнародний конкурс і
фестиваль фольклору, танцю і музики
«ВІДЕНСЬКИЙ ЗОРЕПАД»


Країна: Австрія
Місто: Відень


Кожен рік Відень (Австрія) дарує прихильникам музики та танцю з різних країн Європи низку фестивалів. У 2019 році Відень знову перетвориться у місце зустрічі фольклорних та творчих колективів з різних куточків Європи. Фестиваль надасть рідкісну можливість шанувальникам народних танців та мотивів оглянути виступи учасників міжнародного фестивалю на великій сцені. В свою чергу, творчі колективи з Європи у танцях і співах подадуть культурні традиції свого етносу. Фестивалі - це хороша нагода для творчого натхнення і подальшого розвитку малих та великих колективів.

В 2019 році у XIX Міжнародному конкурсі і фестивалі фольклору, танцю і музики «ВІДЕНСЬКИЙ ЗОРЕПАД» братимуть участь різноманітні колективи з Європи. Фестивальні концерти завжди насичені яскравими та цікавими виступами і будь-які шанувальники знайдуть для себе щось до душі. Фольклорний жанр на Віденському міжнародному фестивалі завжди представлений у широкій гаммі мови, культури, традицій, обрядів народів Європи. Організація фестивалів у Відні завжди на найвищому рівні!

І звичайно, хто не мріяв прогулятись вуличками чудесного і величного Відня. Екскурсії по Відню - це також фестиваль емоцій: смачної кави, солодких делікатесів, архітектури та сувенірів!

Міжнародні фестивалі у Європі. Відень. Австрія Фестивалі. Відень. Австрія 2019
Міжнародні фестивалі у Відні. Австрія
Фестивалі. Відень

Дата початку та закінчення туру
Дата проведення фестивалю
Вартість туру, €
21.03.2019 - 25.03.2019
23.03.2019
220

Програма фестивалю:

1 день
Виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина...
Нічний переїзд у Відень (Австрія).
2 день
Приїзд у Відень (Австрія). Поселення в готель (з 14:00)
Оглядова екскурсія по Відню. Ви побачите колишню столицю Габсбургів - Відень. Тепер це один з провідних центрів Європейської культури. Прекрасне місто розташоване на живописній річці Дунай, а навкруги красиві панорами Альп та Віденського лісу. Велика історія Відня, розкішна архітектура та романтична атмосфера, яку навіює музика Моцарта - все це відкриється турстам при огляді визначних пам'яток культури міста. Віденська опера - одна з найвідоміших у світі, палац Гофбург (XV ст.) - величезна резиденція імператорів Священної Римської імперії, будинок Парламенту, Собор св.Стефана, церква Міхаель...
У вільний час учасники фестивалю можуть:
 • відвідати музей природознавства (безкоштовно до 19 років, дорослі - 12 €).
 • можуть відвідати кав'ярню
 • скуштувати відомі на усю Європу солодощі
 • відчути віденську неквапливість.
Ночівля.
3 день
Сніданок.
ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДЕНЬ
Виступи творчих колективів! Міжнародний фестиваль «ВІДЕНСЬКИЙ ЗОРЕПАД» у 2019 році буде присвячений фольклору, танцю і прекрасній музиці. Це унікальні перевтілення та реконструкції танців і пісень від творчих колективів з різних країн Європи. Фестивалі у Європі - це захоплюючі творчі відрядження. Тільки тут можна зустріти цікавих фахівців закладів культури з різних країн Європи та знайти нових друзів.
Повернення в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Будапешт (Угорщина)
Автобусно-пішохідна екскурсія Будапештом. Центральна частина Будапешта вважається одною з найкрасивіших місць у Європі! Надзвичайна оздоба Будапешта - ланцюговий міст Сечені вхід на який охороняють два величезних кам'яних лева. Ввечері, коли з усіх боків включається золоте освітлення на арках, міст особливо красивий і заворожує погляди туристів. Окремо можна виділити унікальну красоту Рибальського бастіону XIX ст. Мальовнича білокам'яна фортеця з цікавими за формами вежами і терасами з яких відкриваються чудові панорами на краєвиди Будапешту та Дунаю...

Пропонуємо прогулянку на кораблику по Дунаю! З кораблика вам відкриються нові панорами величного та дивовижного Будапешту. Ілюмінація вечірньої столиці просто приголомшлива... (15 євро/особа).
Нічний переїзд у Львів.
5 день
Приїзд до Львова.
До нових зустрічей!
Міжнародні фестивалі у Європі чекають на нові таланти!!!


Екскурсії по Відню Відень Фестивалі 2019 Пам'ятники ВідняУ вартість входить:
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • проживання в готелях - три/чотиримісне розміщення;
 • харчування (згідно програми);
 • фестивальні внески;
 • дипломи, медалі;
 • оглядові екскурсії по програмі;
 • супровід керівника групи.

Додатково оплачуються:

 • медичне страхування;
 • сольна участь або участь у дуеті - 15 € з особи;
 • доплата за двомісне розміщення - 15 €; за одномісне розміщення - 60 €;


Заявки приймаються до 01.02.2019

ПОСПІШАЙТЕ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ
І НЕ ВТРАТИТИ ЧУДОВУ НАГОДУ ПОЄДНАТИ КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ!
Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про дивовижний Відень :)
© 2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook