English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Фестивалі у Європі

Організація поїздок на міжнародний фестиваль хореографічного мистецтва “BUDAPEST DANCE FESTIVAL - 2018”, Угорщина. Туристична компанія - Христофор-Тур бере на себе усі турботи по організації поїздок на фестивалі у Європі.


Міжнародний фестиваль
хореографічного мистецтва
“BUDAPEST DANCE FESTIVAL - 2018”
Країна: Угорщина
Місто: Будапешт

Європейські країни - незмінні шанувальники хореографічного мистецтва та живого фольклору і цим обумовлено проведення все нових та нових фестивалів у Європі. У Будапешті відбудеться найважливіша фестивальна подія 2018 року - фестиваль "BUDAPEST DANCE FESTIVAL - 2018".

"BUDAPEST DANCE FESTIVAL - 2018" - це міжнародний фестиваль присвячений сучасним та народним танцям, який буде проходити у столиці Угорщини. Учасники міжнародного фестивалю виступають у різноманітних напрямках народної та сучасної хореографії.

Фестиваль є своєрідню комунікаційною та інформаційною платформою на сцені і поза нею. Міжнародні фестивалі надають творчим колективам з різних країн Європи унікальну можливість представити свої уміння, талант і вишкіл широкій аудиторії глядачів та європейським експертам.

Міжнародні фестивалі у Європі підходять для нових і уже достатньо зрілих колективів, які відтворюють традиції своєї країни у танцях. Учасники фестивалю можуть знайти цікаву і вичерпну інформацію про останні тенденції в області танцювальної хореографії.

Отримати безкоштовну консультацію щодо участі та організації поїздки на міжнародний фестиваль у Будапешт можна по телефону: (096) 583 10 51

На фестиваль запрошуються фольклорні та сучасні танцювальні колективи, інструментальні групи, хори та виконавці інших художніх стилів. РЕЄСТРАЦІЯ КОЛЕКТИВІВ ТРИВАЄ!

Умови для колективів:
 • Всі колективи повинні мати власний музичний супровід (оркестр або музику на CD).
 • Кожен ансамбль повинен бути готовим до виступу тривалістю 10 хвилин!

Фестивалі у Будапешті 2018 Міжнародні фестивалі. Будапешт
Фестивалі у Будапешті 2018
Міжнародні фестивалі. Будапешт


Дата початку та закінчення туру
Дата проведення фестивалю
Вартість туру, €
2018: під запит
під запит

Програма фестивалю - BUDAPEST DANCE FESTIVAL - 2018:

1 день
Ранній виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина.
Переїзд в Мішкольц-Тапольца (Угорщина). Стародавнє місто історія якого , починається з XIV століття, коли угорський король Лайош I Великий почав будувати могутню фортецю Дєшдєр.

Факультативне відвідування термальних купалень в Мішкольц-Тапольца
Мішкольц-Топольца - красивий термальний курорт Угорщини з приємним м'яким мікрокліматом, оточений мальовничими лісами, а саме місто знаходиться у заповідному парку. А печерна термальна купальня - справжній місцевий природний скарб. Температура води у лабіринтах печер завжди приблизно +30С незважаючи на пору року! Великий плюс лікувальних джерел - це унікальний склад води, який дозволяє купатися без обмежень. То ж відпочиваємо та оздоровлюємось! (10 євро/особа).
Переїзд в Будапешт (Угорщина). Поселення в готель. Ночівля.
2 день
Фестивальний день
Сніданок. КОНЦЕРТНИЙ ВИСТУП творчих колективів!

Пропонуємо прогулянку на кораблику по Дунаю.
Захоплююча екскурсія по Дунаю на кораблі відкриє нові краєвиди з унікальними витворами архітектури на яскравій набережній Будапешта: велична будівля Парламенту, розкішний Рибацький Бастіон, грандіозний Королівський палац. І саме з кораблика можна загадати омріяне бажання, пропливаючи під вражаючими ажурними мостами, якими так пишається Будапешт. (15 євро/особа).
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень (Австрія).
Оглядова екскурсія по Відню. Відень розташований уздовж живописної річки Дунай, оточений красивими панорами Альп та Віденського лісу. Велика історія Відня, розкішна архітектура та романтична атмосфера, яку навіює музика геніального композитора Моцарта - все це відкриється турстам при огляді визначних історичних пам'яток культури славного міста. Вільний час!
Нічний переїзд в Париж (Франція).
4 день
Приїзд в Париж (Франція). Поселення в готель.

Факультативно рекомендуємо:
 • Відвідати один з найбільших музеїв світу - Лувр
  Лувр це унікальні виставкові зали і сховища, в яких зібрані шедеври європейського мистецтва різних епох, цивілізацій і культур. У залах музею знаходиться приблизно 300 000 експонатів. Найвідоміші рідкісні експонати Лувра: звід законів Хаммурапі, Венера Мілоська, Ніка Самофракійська, Мона Ліза та інші картини Леонардо да Вінчі, картини Рембрандта.
 • Відвідати Ейфелову вежу.
  Символ сучасної Франції - Ейфелева вежа - найвідоміша та легендарна архітектурна пам`ятка у Парижі. Споруджена за проектом відомого французького інженера А.Г. Ейфеля, ще у далекому1889 році. Тут співала знаменита Едіт Піаф, тут знімають романтичні кінофільми, тут призначають побачення та закохуються!
 • Прогулянку на кораблику по Сені.
  Усім романтикам рекомендуємо прогулянку на кораблику по Сені, яка дивовижним чином розкриє всю чарівність набережної столиці Франції, відкриє новий погляд на Ейфелеву вежу та живописний остів Сіте, де знаходиться легендарний Собор Паризької Богоматері, туристи по справжньому відчують душу Парижу...
Ночівля
5 день
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Парижу. Париж повністю зберіг свій неповторний старовинний центр з середньовічною архітектурою. Своєю дивовижною красою, неповторним стилем і вишуканою розкішшю Париж привертає увагу тисячі туристів з усієї Європи: легендарний Нотр-Дам (Собор Паризької Богоматері), резиденцію французьких монархів - Лувр, острів Сен-Луї, Єлисейські поля, вежу Монпарнас, Міст Олександра III, королівську каплицю Сен-Шапель, Тріумфальну арку, Сакре-Кер (Найбільший собор Франції), Палац Гарньє, Мулен Руж, а біля Парижу - Версаль (резиденція французьких королів). Як говорив король Карл V: “Париж - це не місто, це цілий світ!" Відчуйте ранковий запах кави разом із справжніми круасанами та п'янкий запах смажених каштанів!

Факультативно пропонуємо:
 • Оглянути дивовижно-величний палац Версаль
  Версаль - королівське містечко недалеко від французької столиці. Туристичну славу європейського значення Версаль отримав завдячуючи розкішним палацам з живописними садами. Колишня резиденцією французьких королів почала своє існування у 1632 році і поступово з мисливського замку перетворилась у розкішну та дивовижну королівську резиденцію в Європі.

 • Відвідати знаменитий магазин-музей парфумів ФРАГОНАР (Fragonard).
  У самому центрі Парижу, прямо у музеї, відвідувачі та туристи можуть купити французькі парфуми фабрики Фрагонар і ознайомитись з новими ароматами старих традицій. Ціни значно дешевші від магазинних. Широкий вибір чуттєвих парфумів для жінок і чоловіків, ароматні креми і мило, різноманітні сувеніри.
Ночівля
6 день
Сніданок. Виселення з готелю.

Факультативно пропонуємо відвідати Діснейленд (Франція).

 • Головна мрія усіх дітей і дорослих ;) на планеті це відвідати - Діснейленд! Саме у Діснейленді оживають казки, а на кожному кроці туристів чекають яскраві дива. Для подорожуючого тут починається найбільша і захоплююча пригода. Казковий світ, повен радості і щастя відкритий для Вас. Двері Діснейленду відкриті перед усіма! Ласкаво просимо в дивовижну Країну казок і дитячих фантазій, де збуваються усі мрії!
Нічний переїзд в Дрезден (Німеччина).
7 день
Приїзд у Дрезден (Німеччина).
Пішохідна екскурсія по місту Дрезден. Дрезден - красиве і благородне місто на березі Ельби з великим історичним минулим. Величні пам'ятки архітектури: оперний театр Земпера, красивий бароковий палацовий квартал Цвінгер з найкращими музеями Європи, Кафедральний собор, Замок-резиденція, Золотий вершник, Ельбські замки, Католицька церква Хофкирхе, палацовий ансамбль Пільніц... У Дрездені часто відбуваються вуличні фестивалі, різноманітні паради, ярмарки.
Вільний час для шопінгу!
Переїзд та поселення в готель на території Польщі. Ночівля.
8 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Львів. Пізно ввечері приїзд у Львів.
До нових зустрічей!
Міжнародні дитячі фестивалі у Європі чекають на нові таланти!!!


Будапешт фестивалі 2018 Організація фестивалів у Європі Фестивалі у Будапешті

 

У вартість входить:
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • проживання в готелі (двомісне/тримісне розміщення);
 • харчування (сніданки);
 • екскурсії вказані в програмі;
 • організаційні внески; дипломи;
 • супровід керівника по маршруту.

Додатково оплачуються:

 • Факультативні екскурсії;
 • Сервісний збір візового центру 25 (оплачують всі кому потрібна віза);
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

ПОСПІШАЙТЕ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ
І НЕ ВТРАТИТИ ЧУДОВУ НАГОДУ ПОЄДНАТИ КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ!
Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про яскраве місто Будапешт :)
© 2011 - 2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook