English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Фестивалі у Європі

Організація поїздок на фестиваль "Міжнародні дні музики для хорів та інструментальної музики", Угорщина. Туристична компанія - Христофор-Тур бере на себе усі турботи по організації поїздок на фестивалі у Європі.


МІЖНАРОДНІ ДНІ МУЗИКИ
ДЛЯ ХОРІВ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ
Країна: Угорщина
Місто: Мішкольц


Чи замислювалися ви коли небудь, про що мріють учасники усіх творчих колективів, хорів, інструментальних груп, оркестрів та солісти? Так, це виступити на справжньому міжнародному фестивалі у Європі!

Нарядна сцена, овації глядачів та безліч приємних несподіванок від організаторів - це запорука гарного настрою і позитивних емоцій дітей від участі у міжнародних фестивалях. Міжнародні фестивалі - це унікальна фестивальна атмосфера, сценічний антураж, гарна музика, красиві костюми і захоплюючі виступи дітей. І не залежно від віку усі, дівчата і хлопці, прагнуть гарно виступити та зворушити серця глядачів.

Туристична компанія Христофор-Тур з теплотою і любов'ю ставиться до майбутніх співаків та танцюристів. Для нас організація міжнародних фестивалів у Європі - це відпрацьований роками професіоналізм і розуміння бажань кожної дитини.

Христофор-Тур не просто організовує виступи у країнах Європи, ми втілюємо в дійсність мрії усіх колективів з України - відчути святкову радість виступів на міжнародній сцені! Участь у міжнародних фестивалях діти запам'ятають на все життя. Для нас найбільша приємність це споглядати переможні виступи "наших" творчих колективів, а щасливі лиця дітей - найкраща подяка за довіру.

Бажаємо усім нових творчих успіхів!На фестиваль запрошуються фольклорні та сучасні музикальні колективи, інструментальні групи, хори та виконавці інших художніх стилів. РЕЄСТРАЦІЯ КОЛЕКТИВІВ ТРИВАЄ!

Умови для колективів:
 • Всі колективи повинні мати власний музичний супровід (оркестр або музику на CD).
 • Кожен ансамбль повинен бути готовим до виступу тривалістю 10 хвилин!

Міжнародні фестивалі. Мішкольц Угорщина Музичні фестивалі. Угорщина
Міжнародні фестивалі. Угорщина
Музичні фестивалі. Угорщина


Дата початку та закінчення туру
Дата проведення фестивалю
Вартість туру, €
2018
під запит


Програма фестивалю в Мішкольці:

1 день
Ввечері виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина.
Нічний переїзд в Будапешт (Угорщина).
2 день
Приїзд в Будапешт (Угорщина).
Автобусно-пішохідна екскурсія столицею Угорщини - Будапештом!
Величний Будапешт знаменитий старовинними пам'ятками архітектури та живописною річкою Дунай. В Будапешті знаходиться шедевр готичного стилю - найбільша будівля Парламенту в Європі та грандіозна площа Майдан Героїв, яка вражає туристів своїми неймовірними масштабами. На території Будайської фортеці розташовується розкішний Королівський палац і прадавня церква Угорщини Будаварскої Богоматері (Святого Матяша), базиліка Святого Іштвана - найвища будівля Будапешта висотою 96 метрів!

Переїзд в Мішкольц (Угорщина). Легендарна історія Мішкольц починається з XIV століття, коли угорський король Лайош I Великий почав будувати могутню фортецю Дєшдєр. І зараз для туристів з Європи найбільше зацікавлення викликає історичний центр міста навколо Ратушної площі зі старовинними будинками, спорудженими у вишуканому архітектурному напряму - бароко. Але сучасну європейську славу Мішкольц завдячує цілющим термальним купальням, які утворились природнім шляхом у гірських вапнякових породах.
Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.
3 день
Сніданок. Фестивальний день

КОНЦЕРТНИЙ ВИСТУП творчих колективів з Європи!
18-00 у приміщенні для урочистостей міської ради Мішкольца


Факультативне відвідування термальних купалень Мішкольц-Тапольца.
 • Купальні в Мішкольц - це унікальний витвір природи, де цілющі води б'ють прямо зі скель, а в печерах утворились гроти наповнені водою насиченою мінералами. Туристи відпочивають та розважливо плавають собі з печери до печери, або насолоджуються сонцем у відкритих басейнах під відкритим небом.
  Печерні купальні наповнені природною лікувальною водою, яка виходить з глибин гірських печер, збагачена бромом, йодом, кальцієм. Цілющі властивості гарячих джерел знали ще древні римляни та римські легіонери. Сьогодні Мішкольц-Тапольца - прекрасний сучасний термальний курорт посеред красивих букових лісів.
  Кожен грот печери-купальні має унікальне оформлення дизайну та освітлення і обладнаний усім необхідним для комфортного та цікавого відпочинку. Температура води у лабіринтах печер завжди приблизно +30С незважаючи на пору року!
  У дивовижних природних термальних купальнях Мішкольц-Тапольца ви знайдете місце яке вам по душі: басейн з масажними струменями води, освітлені тунелі з швидкою водою, різноманітні ігрові майданчики, сауна, спа-салон, кафе.
  .. Приємного оздоровлення!

Вечеря. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. КОНЦЕРТНИЙ ВИСТУП Переїзд до Львова.
До нових зустрічей!
Міжнародні фестивалі у Європі чекають на нові таланти!!!


Екскурсії по Мішкольці Термальні купальні Екскурсії по Будапешті

 

У вартість входить:
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Супровід керівника по всьому маршруту;
 • Проживання в готелях 3*;
 • Харчування (сніданок+вечеря);
 • Медичне страхування;
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:

 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року, учасників колективу та їх керівників); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

ПОСПІШАЙТЕ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ
І НЕ ВТРАТИТИ ЧУДОВУ НАГОДУ ПОЄДНАТИ КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ!
Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про термальний курорт Мішкольц-Тапольца :)
© 2011 - 2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook