English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Фестивалі у Європі

Організація поїздок на фестиваль народної музики в Мішкольці, Угорщина. Туристична компанія - Христофор-Тур бере на себе усі турботи по організації поїздок на фестивалі у Європі.


ФЕСТИВАЛЬ НАРОДНОЇ МУЗИКИ В МІШКОЛЬЦІ
Країна: Угорщина
Місто: Мішкольц


Унікальний фестиваль планується в Мішкольці у 2018 році у самому центрі Європи. Міжнародні фестивалі - це яскрава культурна і захоплююча подія для усіх шанувальників народної музики, національних пісень та колоритних танців. У вересні 2018 року Угорщина урочисто приймає Фестиваль народної музики в Мішкольці. З перших осінніх днів Мішкольц перетвориться на територію завзятих народних пісень та гарячих національних танців.

Міжнародний фестиваль - це виняткова подія, на яку з'їжджаються до Мішкольця танцювальні колективи, духові оркестри, народні музиканти, хори з усієї України. На фестивалі українські народні колективи зможуть спілкуватися з іншими творчими колективами, відкриваючи для себе нові можливості для розвитку, дружби та співпраці.

Фестиваль народної музики у 2018 році - це унікальна винагорода для творчих колективів показати своє уміння та гарно відпочити у Європі. Рекомендуємо всім колективам відчути яскраві враження, які дають учасникам саме фестивалі у Європі.

Мішкольц - красивий курорт з приємним м'яким мікрокліматом, оточений лісами, а саме місто знаходиться у заповідному парку. А печерна термальна купальня - справжній місцевий природний скарб. Великий плюс лікувальних джерел - це унікальний склад води, який дозволяє купатися без обмежень. То ж відпочиваємо та оздоровлюємось - зранку до вечора!

Угорщина запрошує на Фестивалю народної музики в Мішкольці! Фестивальна поїздка завжди насичена цікавими подіями. Вас чекає екскурсія по Будапешті, а також буде можливість відвідати термальні купальні в Мішкольц-Тапольца. Вас чекають прекрасні історичні місця, мальовнича природа та чудові емоції!

На фестиваль запрошуються фольклорні та сучасні музикальні колективи, інструментальні групи, хори та виконавці інших художніх стилів. РЕЄСТРАЦІЯ КОЛЕКТИВІВ ТРИВАЄ!

Умови для колективів:
  • Всі колективи повинні мати власний музичний супровід (оркестр або музику на CD).
  • Кожен ансамбль повинен бути готовим до виступу тривалістю 10 хвилин!

Мішкольц 2018 Угорщина Міжнародні фестивалі. Угорщина
Угорщина
Міжнародні фестивалі. Угорщина


Дата початку та закінчення туру
Дата проведення фестивалю
Вартість туру, €
2018: під запит
під запит


Програма Фестивалю народної музики в Мішкольці:

1 день
Ввечері виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина.
Нічний переїзд в Будапешт (Угорщина).
2 день
Зранку приїзд.
Автобусно-пішохідна екскурсія столицею Угорщини - Будапештом!
Величний Будапешт знаменитий старовинними пам'ятками архітектури, які занесені до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та живописною річкою Дунай.
В Будапешті знаходиться унікальний шедевр готичного стилю - найбільша будівля Парламенту в Європі та грандіозна площа Майдан Героїв, яка вражає туристів своїми неймовірними масштабами. На території Будайської фортеці розташовується мальовничий Королівський палац і найдавніша церква Угорщини Будаварскої Богоматері (Святого Матяша), започаткований у ще далекому XIII столітті, де урочисто коронували всіх угорських королів. Найкрасивіший храм столиці з розкішною оздобою та інтер'єром - базиліка Святого Іштвана - найвища будівля Будапешта висотою 96 метрів!

Переїзд в Мішкольц (Угорщина). Давня історія Мішкольц, як міста, починається з XIV століття, коли угорський король Лайош I Великий почав будувати могутню фортецю Дєшдєр. І зараз для туристів найбільше зацікавлення викликає історичний центр міста навколо Ратушної площі зі старовинними будинками, спорудженими у вишуканому архітектурному напряму - бароко. Але нову європейську славу Мішкольц завдячує цілющим термальним купальням, які утворились природнім шляхом у гірських вапнякових породах.
Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.
3 день
Фестивальний день
Сніданок. КОНЦЕРТНИЙ ВИСТУП творчих колективів з Європи!

Факультативне відвідування термальних купалень Мішкольц-Тапольца. Природна лікувальна вода, яка виходить з глибин гірських печер, збагачена бромом, йодом, кальцієм. Цілющі властивості гарячих джерел знали ще древні римляни та римські легіонери. Сьогодні Мішкольц-Тапольца - прекрасний сучасний термальний курорт посеред красивих букових лісів.
Кожен грот печери-купальні має унікальне оформлення дизайну та освітлення і обладнаний усім необхідним для комфортного та цікавого відпочинку. Температура води у лабіринтах печер завжди приблизно +30С незважаючи на пору року!
У дивовижних природних термальних купальнях Мішкольц-Тапольца ви знайдете місце яке вам по душі: басейн з масажними струменями води, освітлені тунелі з швидкою водою, різноманітні ігрові майданчики, сауна, спа-салон, кафе.
..
Вечеря. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова.
До нових зустрічей!
Міжнародні фестивалі у Європі чекають на нові таланти!!!


Екскурсії по Мішкольці Термальні купальні Екскурсії по Будапешті

 

У вартість входить:
  • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
  • Супровід керівника по всьому маршруту;
  • Проживання в готелях 3*;
  • Харчування (сніданок+вечеря);
  • Медичне страхування;
  • Оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:

  • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
  • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року, учасників колективу та їх керівників); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

ПОСПІШАЙТЕ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ
І НЕ ВТРАТИТИ ЧУДОВУ НАГОДУ ПОЄДНАТИ КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ!
Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про термальний курорт Мішкольц-Тапольца :)
© 2011 - 2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook