English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Фестивалі у Європі

Організація поїздок на Міжнародний фестиваль "Весняна казка" у Празі, Чехія. Туристична компанія - "Христофор-Тур" бере на себе усі турботи по організації поїздок на фестивалі у Європі.


Міжнародний фестиваль "Весняна казка" у Празі

Заявки до 20.02.2019
Країна: Чехія
Місто: Прага


Учасники міжнародного фестивалю у Празі: фольклорні танцювальні колективи, сучасні танцювальні колективи, інструментальні групи та ансамблі, співочі фольклорні колективи, солісти та інші художні стилі з України, Польщі, Греції, Туреччини, Сербії, Боснії, Румунії, Словенії, Чорногорії, Італії, Швеції, Молдови, Литви, Македонії, Хорватії, Чехії, Словаччини, Болгарії, Угорщини та представники інших країн Європи...

Міжнародні фестивалі у Празі. Проведення грандіозних за масштабом та різноманітних за напрямком міжнародних фестивалів для творчих колективів з Європи набуває небувалого розмаху у Празі. Фестивалі для сучасних груп і ансамблів - це єдина можливість показати свою унікальну творчість на великій сцені та ще й у Європі! Міжнародні фестивалі традиційно підштовхують колективи у професійному розвитку та допомагають додати яскравих барв у їхню творчість. Адже, фестивальні змагання відрізняються дивовижною атмосферою захоплюючого свята і сплеском позитивних емоцій. Варто додати, що міжнародні фестивалі у Європі - це хороша нагода приємно і цікаво відпочити. Ми завжди намагаємось організувати поїздку у живописні місця та влаштовуємо оглядові екскурсії по історичних скарбничках Європи.


Міжнародні фестивалі у Празі 2019 Міжнародні фестивалі. Прага 2019
Міжнародні фестивалі у Празі. Чехія
Міжнародні фестивалі 2019. Прага


Міжнародний фестиваль "Весняна казка" у Празі у 2019 році - це також яскравий показ фольклору і сучасної культури учасників з різних країн Європи. У фестивалі беруть участь творчі колективи та ансамблі з України, Польщі, Греції та з інших країн Європи.

Організація поїздок на міжнародні фестивалі у Європі є надзвичайно складним процесом, але у менеджерів туристичної компанії - "Христофор-Тур" він відлагоджений до найменших дрібниць. Довіртесь фахівцям - звертайтесь до нас!

Дата початку та закінчення туру
Дата проведення фестивалю
Вартість туру, €
31.03.2019 - 05.04.2019
03.04.2019
210

Програма міжнародного фестивалю "Весняна казка" у Празі:

1 день
Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Переїзд в Прагу (Чехія).
2 день
Зранку приїзд у Прагу (Чехія).
Пішохідна екскурсія по Празі. Учасники міжнародного фестивалю потраплять в атмосферу древнього міста: Градчани, Старе місто, собор Віта, Карлів міст та унікальне диво техніки - легендарний годинник Орлой - все це зачарує туристів красою та давньою історією. Після екскурсії ви матимете можливість прогулятись романтичними вулицями старовинної Праги, традиційно відвідати популярні сувенірні крамнички столиці та скуштувати солодких смаколиків.
Найбільшу велич Прага відчула за правління короля Карла 4 (14 століття). Саме тоді був збудований кам'яний шедевр - унікальний Карлів міст через Влтаву. При будівництві в розчин додавали молоко, вина та яйця, завдячуючи цим добавкам міст з піщаних плит зберігся до наших часів. Зараз міст прикрашають 30 старовинних скульптур.
Грандіозна Староміська площа, химерний Палац Кінських у стилі рококо, вишуканий храм святого Миколая увінчують Прагу своєю живописною красою. А на набережній Влтави у центрі столиці помпезно розташувався Національний празький театр. Празька філармонія (колишній будинок Рудельфін), збирає на своїй сцені учасників з усієї Європи, де кожного року відбуваються різноманітні міжнародні фестивалі
.
14:00 - поселення в готель. Вільний час.
Вечеря
. Ночівля.
3 день
Сніданок.
Вільний день у Празі. Можливість здійснити романтичну прогулянку по Празі. Ви можете факультативно покататися по Влтаві на кораблику (15€) та відвідати легендарну Празьку Венецію, побачити розкішну столицю Чехії з води. Спустившись під Карлів міст ми потрапляємо на дивовижний острів Кампа, оточений з усіх боків водою. Вражаюча Празька Венеція у самому центрі столиці занурює туристів у неймовірну романтичну атмосферу. Замовивши прогулянку на кораблику, вам відкриються приховані від людського ока потаємні пам'ятки Праги. На острові у мальовничому парку туристи відпочивають прямо на галявині, влаштовуючи веселі пікніки.
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
4 день
Сніданок.
ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДЕНЬ: виступи творчих колективів з Європи.
Вручення дипломів та сертифікатів - учасникам фестивалю у Празі!
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
5 день
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день у Празі
або факультативне відвідування міста Дрезден (20€/особа).
Приїзд в Дрезден (Німеччина). Пішохідна екскурсія по Дрездену - красиве і благородне місто березі Ельби з великим історичним минулим. Коли туристи потрапляють на простору Театральну площу Дрездена з пам'ятником могутньому королю Саксонії Йогану, вони розгублюються від варіантів куди продовжувати мандрівку. Навколо площі, де постійно відбуваються вуличні фестивалі, різноманітні паради, ярмарки - лише величні пам'ятки архітектури: оперний театр Земпера, величезний бароковий палацовий квартал Цвінгер з найкращими музеями Європи, Кафедральний собор, Замок-резиденція. Далі обов'язково вартує оглянути мальовничу набережну Ельби (з тераси Брюля відкривається хороша панорама на річку), Золотого вершника, Ельбські замки, Католицьку церкву Хофкирхе, палацовий ансамбль Пільніц, міст Блакитне диво, унікальне фарфорове панно - Хід князів, лютеранську церкву святої Богородиці з дивовижним інтер'єром, Академію мистецтв.

 • Факультативно пропонуємо відвідати: картинну галерею Старі Майтри - всесвітньо відоме унікальне зібрання картин епохи Відродження, бароко і класицизму. Відвідувачі матимуть нагоду оглянути калейдоскоп дивовижних полотен від геніальних художників: Сікстинську Мадонну - Рафаеля, Динарій Кесаря - Тіціана та Шоколадницю - Ліотара (діти до 18 років - безкоштовно, дорослі - 11 €)
 • Вільний час для шопінгу.
Переїзд до Львова.
6 день
Приїзд до Львова.
До нових зустрічей!
Міжнародні фестивалі у Європі чекають на нові таланти!!!


Екскурсії по Празі Прага фестиваль 2019 Прага, Чехія

Увага: під час фестивалю кожна творча група матиме можливість виступити 2 рази по 5-8 хв під CD чи живу музику. Кожен колектив буде нагороджений дипломом за участь у фестивалі!

ЗАЯВКИ ДО 20.02.2019
!!! КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА !!!


У вартість входить:
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • проживання в готелі (три/чотиримісне розміщення);
 • харчування (сніданок + вечеря);
 • екскурсії вказані в програмі;
 • організаційні внески;
 • дипломи;
 • супровід керівника групи по маршруту.

Додатково оплачуються:

 • медичне страхування;
 • відкриття візи (За відсутності біометричного паспорта)

ПОСПІШАЙТЕ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ
І НЕ ВТРАТИТИ ЧУДОВУ НАГОДУ ПОЄДНАТИ КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ!
Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про старовинну столицю Чехії - Прагу :)
© 2011 - 2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook