English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Фестивалі у Європі

Організація поїздок на Міжнародний фестиваль “ВЕСНЯНА КАЗКА”, Угорщина. Туристична компанія - Христофор-Тур бере на себе усі турботи по організації поїздок на фестивалі у Європі.


Міжнародний фестиваль “ВЕСНЯНА КАЗКА”

Заявки до 20.02.2019
Країна: Угорщина
Місто: Будапешт


Низка яскравих фестивалів відбудуться у 2019 році у Європі. Фестивалі, особливо міжнародні, це яскрава культурна подія для шанувальників нових мелодій та колоритних танців. 28 березня 2019 року Угорщина урочисто приймає Міжнародний фестиваль "ВЕСНЯНА КАЗКА 2019". У цей весняний день Будапешт перетвориться на територію пісні та танців різних напрямків та стилів.

Міжнародний фестиваль "ВЕСНЯНА КАЗКА" - це подія, на яку з'їжджаються до столиці Угорщини - Будапешту танцювальні колективи, духові оркестри, народні музиканти, хори з різних країн Європи. На фестивалі колективи зможуть спілкуватися завдяки виступам, брати участь у різноманітних іграх, конкурсах та розвагах, відкриваються нові можливості для дружби та співпраці.

Будапешт - надзвичайно красиве місто Угорщини з живописними панорамами та історичними пам’ятками. Завдяки своїй унікальності, молодіжній атмосфері, музичними сценами європейського масштабу, активному нічному життю та своїми природними термальними джерелами, Будапешт є одним з найкрасивіших та найвідвідуваніших міст Європи. Столиця Угорщини славиться своєю мальовничістю та архітектурними шедеврами, за що по праву носить ім’я - "Париж Сходу".

Угорщина запрошує на фестиваль "ВЕСНЯНА КАЗКА"! Поїздка насичена цікавими екскурсіями Будапештом, а також буде можливість відвідати термальні купальні в Мішкольц-Тапольца. Вас чекають прекрасні місця, розкішний Дунай та чудові емоції!

На фестиваль запрошуються фольклорні та сучасні танцювальні колективи, інструментальні групи, хори та виконавці інших художніх стилів. РЕЄСТРАЦІЯ КОЛЕКТИВІВ ТРИВАЄ!

Умови для колективів:
 • Всі колективи повинні мати власний музичний супровід (оркестр або музику на CD).
 • Кожен ансамбль повинен бути готовим до виступу тривалістю 10 хвилин!

Фестивалі будапешт 2019 Міжнародні фестивалі. Угорщина 2019
Будапешт, Угорщина
Міжнародні фестивалі 2019. Угорщина


Дата початку та закінчення туру
Дата проведення фестивалю
Вартість туру, €
26.03.2019 - 31.03.2019
28.03.2019
205


Програма Міжнародного фестивалю "ВЕСНЯНА КАЗКА":

1 день
20:00 - Виїзд фестивальних груп зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина
Нічний переїзд у Мішкольц-Тапольца (Угорщина).
2 день
Зранку приїзд в Мішкольц-Тапольца (Угорщина).
Пропонуємо відвідати відомі та популярні у всій Європі термальні купальні, які розташовані в природних печерах, вимитих за тисячоліття термальними водами. До печерної купальні відноситься також відкрите термальне озеро, що живиться теплими джерелами, насиченими різними газами. Лікувальні термальні води кисневого типу мають у своєму складі йод, кальцій, магнезій.

Не пропустіть унікальну можливість особисто відчути оздоровчий ефект термальних джерел!
Термальні купальні (за дод. оплату 10 євро/особа.)
Переїзд в Будапешт (Угорщина). Поселення в готель.
Вечеря
. Ночівля.
3 день
Сніданок.
Автобусно-пішохідна екскурсія Будапештом!
В Будапешті знаходиться унікальний шедевр готичного стилю найбільша будівля Парламенту в Європі та величезна площа Майдан Героїв, яка вражає туристів своїми масштабами. На території старовинної Будайської фортеці розташовується мальовничий Королівський палац і найдавніша церква Угорщини Будаварскої Богоматері (Святого Матяша), започаткований у ще далекому XIII столітті, де урочисто коронували всіх угорських королів. Найкрасивіший храм столиці з чудовою оздобою та вражаючим інтер'єром - базиліка Святого Іштвана - найвища будівля Будапешта висотою 96 метрів! Прекрасна оздоба Будапешта - ланцюговий міст Сечені вхід на який охороняють два грандіозних кам'яних лева. Ввечері, коли з усіх боків включається яскраве золоте освітлення на арках, міст особливо зворушливий і заворожує погляди туристів. Окремо можна виділити красу знаменитого Рибальського бастіону XIX ст. Мальовнича унікальна білокам'яна фортеця з цікавими за формами вежами і терасами з яких відкриваються грандіозні краєвиди Будапешту та Дунаю.

Фестивальний день
УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ!
Виступи колективів у Будапешті.

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
4 день
Сніданок.
Вільний день...
 • Пропонуємо прогулянку на кораблику по Дунаю: Захоплююча пригода почнеться на живописній набережній столиці Угорщини. Ви оглянете найкращі картини Будапешту, які поступово змінюють одне одну: дивовижна будівля Парламенту, легендарний Рибацький Бастіон, старовинний Королівський палац, кожна "картина" просочена історією та унікальними легендами, кожен міст - винятковий витвір мистецтва. І саме з палуби кораблика можна роздивитись приховані яскраві декорації міста та загадати омріяне бажання, пропливаючи під прекрасними ажурними мостами, якими так пишається Будапешт. (15 €/особа).

  + відвідати найстаріший у Європі зоопарк (дорослі - 10€, діти - 7 €).
  + відвідати океанаріум Tropicarium. (дорослі - 9 €, діти до 14 років - 6 €).
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
5 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Пропонуємо відвідати столицю Австрії - Відень (дорослі - 25 €, діти до 18 років - 20 €)
Пішохідна екскурсія по Відню. Сучасний Відень - це класична музика та гучні фестивальні заходи, будинок мистецтв та Віденський ліс, готичні собори та монументальні пам'ятники... Сучасний Відень і зараз зберігає унікальну атмосферу давньої могутньої імперії, що підтверджується місцевими музейними скарбами, як от - легендарний Спис долі і міфічна Чаша Грааля...
Одним словом, Ви не пошкодуєте, що відвідали Столицю Австрії. У Відні Ви пошкодуєте тільки за одним - що цукерок було куплено дуже мало ;)

Переїзд до Львова.
6 день
Приїзд до Львова
До нових зустрічей!
Міжнародні фестивалі у Європі чекають на нові таланти!!!


Купальні Мішкольц Угорщина Угорщина Будапешт Прогулянка на кораблі у Будапешті


У вартість входить:
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • проживання в готелі (тримісне та чотиримісне розміщення);
 • харчування (СНІДАНКИ + ВЕЧЕРІ);
 • організаційні внески;
 • дипломи;
 • оглядові екскурсії, вказані в програмі;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту.

Додатково оплачуються:

 • медичне страхування;
 • відкриття візи (За відсутності біометричного паспорта)

ПОСПІШАЙТЕ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ
І НЕ ВТРАТИТИ ЧУДОВУ НАГОДУ ПОЄДНАТИ КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ!
Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про термальний курорт Мішкольц-Тапольца :)
© 2011 - 2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook