English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Фестивалі у Європі

Організація поїздок на III Фольклорний фестиваль "Бджілка", Сегед, Угорщина. Туристична компанія - Христофор-Тур бере на себе усі турботи по організації поїздок на фестивалі у Європі.


ІII Фольклорний фестиваль "Бджілка"
Країна: Угорщина
Місто: Сегед


Наближається фантастичне свято для молодих талантів - традиційний III Фольклорний фестиваль "Бджілка" в мальовничому місті Cегед, Угорщина. Учасники фестивалю хлопці і дівчата з усієї Європи - усі вони відчувають цей справжній смак великої міжнародної сцени. А кращі заслужено отримають свої нагороди від жюрі та оплески глядачів.

Пропонуємо творчим колективам повний спектр послуг щодо організації поїздки на Фольклорний фестиваль "Бджілка". Вам залишиться тільки насолоджуватись поїздкою та дарувати глядачам радість зі сцени. Під час туру по містах Європи ми організовуємо цікаві екскурсії по визначних місцях. Вас чекають екскурсії по Будапешті та насичений відпочинок в аквапарку "Акваполіс Сегед" і "Тропікаріуму-Океанаріуму".

За останні роки у нас склались чудові стосунки з українськими колективами та молодими виконавцями. Ми любимо працювати з творчими людьми, а наш багаторічний досвід у питаннях організації поїздок на фестивалі у Європі допомагають юним талантам відкритись і піднятись на вищий рівень у своїй майстерності без зайвих турбот!

Фольклорні фестивалі в Угорщині Екскурсії по Будапешті
Фольклорні фестивалі в Угорщині
Екскурсії по Будапешті


Дата початку та закінчення туру
Дата проведення фестивалю
Вартість туру, €
під запит


Програма
III Фольклорного фестивалю "Бджілка":


1 день
Зранку виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина.
Переїзд в Сегед (Угорщина).
Розміщення групи. Вечеря. Ночівля.
2 день
Сніданок. Сегед - дуже мальовниче древнє місто Угорщини з вузькими вуличками і красивими пам'ятниками архітектури (Кафедральний собор, Національний театр та символом Сегеда в готичному стилі - Францисканська церква XIV століття). Місто Сегед, його ще називають містом сонячного світла - одне з найпопулярніших курортів Угорщини.
Відвідування сучасного аквапарку "Акваполіс Сегед", який гордістю міста. Вода для лікувального відділення купальні надходить з глибини 1551 метрів з джерела "Дора". Ця лікувальна вода з температурою 70 градусів дуже ефективна при лікуванні захворювань серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, терапевтичних захворювань та остеопорозу. Аквапарк має 13 різноманітних гірок, відкритий і закритий басейн, сауни, джакузі. Гордість розважального аквапарку - крита гігантська водна гірка довжиною 272 метри, яка є найдовшою серед працюючих цілий рік гірок у Європі, а також крита запаморочлива водна гірка з ділянкою "Камікадзе" довжиною 223 метра.
Вечеря. Ночівля.
3 день
Сніданок.
ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДЕНЬ
.
Виступи творчих колективів...
Вечеря. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Будапешт (Угорщина).
Автобусно-пішохідна екскурсія по Будапешті. Серце Європи, перлина Дунаю, батьківщина романтиків та мрійників – так називають одне із найкрасивіших міст Європи, столицю Угорщини, – величний і неперевершений Будапешт: пишний Будинок Парламенту, вражаючий міст Маргіт, що веде до однойменного острова, церква Матяша, Рибацький Бастіон і Королівський палац, Цитадель, оперний театр, Базиліка Св. Стефана. Місто розкинулося на правому і лівому берегах живописного Дунаю, які з'єднують 8 ажурних мостів і додають Будапешту неповторну легкість і чарівність.
Відвідування найбільшого у західній Європі Тропікаріуму-Океанаріуму (3000м.кв), який знаходиться в Торгівельно-розважальному центрі КАМПОНА. Грандіозний розважальний комплекс складається з 8 великих тематичних залів. Це захоплююча подорож крізь тропічні ліси та дні екзотичного океану. Тут вільно літають рідкісні різнокольорові птахи, по деревах стрибають шумні мавпи, а під куполом над вами відкривається чаруюча флора та фауна океану. Усіх туристів зачаровує контраст хижих акул на фоні красивих коралових рифів.
Від'їзд до Львова.
До нових зустрічей!
Міжнародні фестивалі у Європі чекають на нові таланти!


 

У вартість входить:
 • проживання в готелі в трьох/чотирьохмісних номерах;
 • харчування (сніданок+вечеря);
 • організаційні внески;
 • дипломи;
 • медичне страхування;
 • оглядові екскурсії, вказані в програмі;
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • супровід керівника.

Додатково оплачуються:

 • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Оформлення візи 35 € (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів денного стаціонару до 21 року); ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

Умови для колективів:
 • фольклорні танцювальні групи, духові оркестри, хори, сучасні танцювальні колективи;
 • для участі у фестивалі колектив повинен відправити заявку для участі у фестивалі;
 • після підтвердження організаторами участі у фестивалі, колектив зобов'язаний сплатити гарантійний внесок у розмірі 30 % від повної вартості.

Організатори залишать за собою право вносити зміни в програму фестивалю.

ПОСПІШАЙТЕ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ
І НЕ ВТРАТИТИ ЧУДОВУ НАГОДУ ПОЄДНАТИ КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ!


© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook