English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Фестивалі у Європі

Організація поїздок на Міжнародний фестиваль "Весняна казка" у Відні, Австрія. Туристична компанія - Христофор-Тур бере на себе усі турботи по організації поїздок на фестивалі у Європі.


"ВЕСНЯНА КАЗКА"
міжнародний фестиваль у Відні

Заявки до 01.02.2018
Країна: Австрія
Місто: Відень


Кожен рік Відень (Австрія) дарує прихильникам музики та танцю з різних країн Європи низку фестивалів. У 2018 році Відень знову перетвориться у місце зустрічі фольклорних та творчих колективів з різних куточків Європи. Фестиваль надасть рідкісну можливість шанувальникам народних танців та мотивів оглянути виступи учасників міжнародного фестивалю на великій сцені. В свою чергу, творчі колективи з Європи у танцях і співах подадуть культурні традиції свого етносу. Фестивалі - це хороша нагода для творчого натхнення і подальшого розвитку малих та великих колективів.

В 2018 році у Міжнародному фестивалі "Весняна казка" у Відні братимуть участь різноманітні колективи з Європи. Фестивальні концерти завжди насичені яскравими та цікавими виступами і будь-які шанувальники знайдуть для себе щось до душі. Фольклорний жанр на Віденському міжнародному фестивалі завжди представлений у широкій гаммі мови, культури, традицій, обрядів народів Європи. Організація фестивалів у Відні завжди на найвищому рівні!

І звичайно, хто не мріяв прогулятись вуличками чудесного і величного Відня. Екскурсії по Відню - це також фестиваль емоцій: смачної кави, солодких делікатесів, архітектури та сувенірів!

Міжнародні фестивалі у Європі. Відень. Австрія Фестивалі. Відень. Австрія 2018
Міжнародні фестивалі у Відні. Австрія
Фестивалі. Відень

Дата початку та закінчення туру
Дата проведення фестивалю
Вартість туру, €
30.03.2018 - 03.04.2018
1 квітня 2018
190

Програма міжнародного фестивалю у Відні:

1 день
Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд у Відень (Австрія).
2 день
Прибуття учасників міжнародного фольклорного фестивалю у Відень (Австрія).
Пішохідна Екскурсія по Відню у супроводі екскурсовода. Ви побачите колишню столицю Габсбургів - Відень. Тепер це один з провідних центрів Європейської культури. Прекрасне місто розташоване на живописній річці Дунай, а навкруги красиві панорами Альп та Віденського лісу. Велика історія Відня, розкішна архітектура та романтична атмосфера, яку навіює музика Моцарта - все це відкриється турстам при огляді визначних пам'яток культури міста. Віденська опера - одна з найвідоміших у світі, палац Гофбург (XV ст.) - величезна резиденція імператорів Священної Римської імперії, будинок Парламенту, Собор св.Стефана, церква Міхаель...
У вільний час учасники фестивалю можуть відвідати кав'ярню, скуштувати відомі на усю Європу солодощі і відчути віденську неквапливість.

Поселення в готель. Ночівля.
3 день
Сніданок.
Вільний час у Відні! Пропонуємо відвідати красивий Зоопарк та палацово-паркового комплексу Шенбрунні, який здебільшого був літньою резиденцією родини Габсбургів. Під час цієї прогулянки Ви відчуєте силу і добробут керуючої династії Австрії..

ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДЕНЬ.
Підготовка творчих колективів до виступів на фестивалі. Знайомство учасників з представниками країн-учасниць і організаторами фестивалю. Репетиція колективів з Європи.
Виступи учасників міжнародного фестивалю...
Нагородження учасників.
+ Дружній вечір для всіх груп учасників фестивалю!
Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Будапешт (Угорщина). Автобусно-пішохідна екскурсія Будапештом
В Будапешті знаходиться рідкісний артефакат готичного стилю - найбільша будівля Парламенту в Європі. У панорамі старовинної Будайської фортеці виділяється мальовничий Королівський палац і найдавніший храм (XIII століття) Угорщини Будаварскої Богоматері (Святого Матяша), де помпезно коронували всіх угорських королів. Найкрасивіша церква столиці з чудовою оздобою та вражаючим внутрішнім інтер'єром - базиліка Святого Іштвана - найвища будівля Будапешта висотою 96 метрів! Два грандіозних кам'яних лева охороняють вхід до ланцюгового місту Сечені. Саме час прогулятись по Дунаю.

Пропонуємо прогулянку по Дунаю на кораблику: Ви оглянете найкращі панорами Будапешту, які калейдоскопом змінюють одне одну: прекрасна будівля Парламенту, грандіозний Рибацький Бастіон, колоритний Королівський палац... Кожен квартал на березі просочений легендарною історією, кожен міст - винятковий витвір мистецтва. І саме з палуби сучасного кораблика можна роздивитись величні декорації столиці і загадати своє омріяне бажання, пропливаючи під химерними ажурними мостами, якими так пишається Будапешт. (15 €/особа).
Нічний переїзд до Львова.
5 день
Приїзд до Львова.
До нових зустрічей!
Міжнародні фестивалі у Європі чекають на нові таланти!!!


Екскурсії по Відню Відень Фестивалі 2018 Пам'ятники ВідняУ вартість входить:
 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • проживання в готелях - три/чотиримісне розміщення
  (Hotel Pyramida **** ---> www.austria-trend.at/eventhotel-pyramide.de)
  ;
 • харчування (Сніданки);
 • організаційні внески;
 • дипломи;
 • оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:

 • медичне страхування;
 • відкриття візи (За відсутності біометричного паспорта)


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про зоопарк у Відні :)
© 2018 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook