English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Фестивалі у Європі

Організація поїздок на XI Міжнародний фестиваль у Ріміні, Італія. Туристична компанія - Христофор-Тур бере на себе усі турботи по організації поїздок на фестивалі у Європі.


XI Міжнародний фестиваль в Ріміні
Країна: Італія
Місто: Ріміні

Ріміні - італійський туристичний курорт - один із самих довгих і відомих берегових центрів Італії. Він розташований на березі Адріатичного моря в гирлі річки Марек. А це означає, що паралельно виступам на сцені, відпочинок на морі вам гарантовано. Фестивалі у Європі знайшли своїх прихильників і тут. Сьогодні Ріміні сучасне місто, де проводиться безліч культурних заходів, а одною їз найважливіших подій є відомий міжнародний фольклорний фестиваль. Але крім того - це стародавнє місто, що було побудовано на перехресті торгових шляхів. Збереглися дуже цікаві та важливі історичні згадки.


Відпочинок на морі. Ріміні. Італія Міжнародні фестивалі. Ріміні 2019
Відпочинок на морі. Ріміні, Італія
Міжнародні фестивалі Ріміні 2019

Дата початку та закінчення туру
Дата проведення фестивалю
Вартість туру, €
14 - 20 травня 2019
17 травня 2019
255

Програма XI міжнародного фестивалю в Ріміні:

1 день
~ 20-00 виїзд зі Львова. Перетин кордону Україна-Угорщина.
Нічний переїзд в Будапешт (Угорщина).
2 день
Зранку приїзд в Будапешт (Угорщина).
Автобусно-пішохідна екскурсія Будапештом!
Велична столиця Угорщини знаменита старовинними пам'ятками архітектури, які занесені до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та колоритною річкою Дунай.
В Будапешті знаходиться вражаючий шедевр готичного стилю - найбільша у Європі будівля Парламенту та гігантська площа Майдан Героїв, яка вражає туристів своїми величезними розмірами. На території стародавньої Будайської фортеці розташовується легендарний Королівський палац та найдревніша церква Угорщини Будаварскої Богоматері (Святого Матяша). Найкрасивіший храм Будапешту з розкішною оздобою та дивовижним інтер'єром - базиліка Святого Іштвана - найвища будівля столиці Угорщини висотою 96 метрів!
Вільний час.
 • Пропонуємо прогулянку на кораблику по Дунаю.
  Захоплююча подорож уздовж набережної Будапешту. Милуємось чудовою красою міста, величчю дивовижних панорам та могутністю  славного Будапешту. Яскрава ілюмінація підкреслює романтичну атмосферу нічного Будапешта. (15 євро/особа)
 • можливість відвідати найстаріший у Європі зоопарк (дорослі - 10€, діти - 7 €)
 • оздоровитись у цілющих термальних купальнях Сечені (17 €).
Нічний переїзд в Ріміні (Італія).
3 день
Приїзд творчих колективів у Ріміні (Італія).
 • Факультативне відвідування чудового парку “Італія в мініатюрі
  Один з найстаріших тематичних парків Італії, який займає територію площею близько 85 га. Тут можна побачити 270 декоративних точних копій відомих пам'яток архітектури Італії та Європи зменшених у порівнянні з оригіналами в 25-30 разів. Навколо мініатюрних архітектурних шедеврів прокладені дороги, залізничні колії, збудовані будинки та аеропорти, що додає особливу достовірність всім експозціям у парку мініатюр.
  (за додаткову оплату)
14-00 - Поселення в готель.
Відпочинок на морі.
Знайомство з чудовим літнім курортом в Італії - Ріміні: плавання у морі, відпочинок на красивих пляжах та прогулянки по місту.
Вечеря. Ночівля
4 день
Сніданок.
Фестивальний день!
Дефіле учасників Міжнародного фестивалю в Ріміні.
Нагородження дипломами, сертифікатами.
Вечеря. Ночівля.
5 день
Сніданок.
Вільний день: відпочиваємо, засмагаємо, купляємо сувеніри...
 • Факультативно пропонуємо за 20€: екскурсію у Сан-Марино - найдревнішу республіку у Європі. Візитною карткою Сан-Марино - є величезні вежі фортеці (Guaita, Cesta, Montale), розташовані на високій горі Монте-Титано. Крихітна республіка у середині Італії багата на історичні пам’ятки (пам'ятник Гарібальді, Ворота Сан-Франческо, Площа Свободи, Церква Св.Павла). Історичний центр Сан-Марино зустрічає туристів розкішною площею Свободи, красивим собором Сан-Марино та церквою Петра. Для шанувальників музеїв рекомендуємо унікальний музей розіграшів, традиційний музей воскових фігур, стародавніх автомобілів та унікальний музей тортур. Обов'язково відвідайте панорамну площадку звідки відкривається чудові краєвиди! Навкруги дивовижна атмосфера середньовіччя - високі церкви, могутні фортеці, вузенькі вулиці та химерні провулки. Вільний час + шопінг: відвідування торгового центру...
Повернення у Ріміні.
Відпочинок на морі.
По усьому узбережжі стоять вишки з рятувальниками. Для зручності відпочиваючих на пляжах Ріміні прокладені спеціальні доріжки, по яких можна пройтись оминаючи пісок. На пляжах Ріміні є волейбольні майданчики, де можна завжди підтримати спортивну форму. Велику увагу приділяють і малечі - дитячі майданчики розташовані прямо на набережній. Для сімейного відпочинку курорти Ріміні заслуговують найвищої відзнаки: тепле та прозоре море, дрібний та чистий пісок і зручний пологий вхід у море!
Вечеря. Ночівля.
6 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Верону (Італія).
Величне місто біля підніжжя Альп, яке розкинулось уздовж ріки Адідже. Оглядова екскурсія по Вероні, де розгортались усім відомі події між Шекспірівською закоханою парою Ромео та Джульєттою. Верону заслужено називаємо “найромантичнішим містом”. Саме у Вероні туристи відчувають багатство культурної, духовної та архітектурної спадщини Італії. Античний римський амфітеатр, античний міст через річку Адідже - Понте П'єтра та площа П'яцца делле Ербе - головні історичні пам'ятки Верони. Ви побачите знаменитий дворик та балкон Джульєтти, древній замок Веккьо, неповторну Веронську Арену та багато цікавого. Вільний час.
Нічний переїзд до Львова.
7 день
Приїзд до Львова.
До нових зустрічей!
Міжнародні фестивалі у Європі чекають на нові таланти!!!


Ріміні відпочинок на морі Італія Ріміні Італія Верона


Увага: Всі учасники повинні мати власний музичний супровід (оркестр або музику на CD). Кожен колектив повинен бути готовим до виступу тривалістю 10-15 хвилин!!!


У вартість входить:
 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • проживання в тримісних та чотиримісних номерах в готелі 3*;
 • харчування (згідно програми, в Ріміні: сніданки + вечеря);
 • супровід керівника по маршруту;
 • організаційні внески;
 • дипломи учасникам фестивалю;
 • оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:

 • медичне страхування;
 • відкриття візи (за відсутності біометричного паспорта).

ПОСПІШАЙТЕ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ
І НЕ ВТРАТИТИ ЧУДОВУ НАГОДУ ПОЄДНАТИ КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ!

!!! КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА !!!Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео як фестивалять на курорті в Ріміні :)
© 2011-2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook