English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Фестивалі у Європі

Організація поїздок на XXIX Міжнародний фестиваль-конкурс у Празі, Чехія. Туристична компанія - Христофор-Тур бере на себе усі турботи по організації поїздок на фестивалі у Європі.


XXIX Міжнародний фестиваль-конкурс у Празі
"ПРАЗЬКИЙ ЗОРЕПАД 2019
"

Країна: Чехія
Місто: Прага


Учасники: фольклорні танцювальні колективи, сучасні танцювальні колективи, інструментальні групи, співочі фольклорні колективи, ансамблі, солісти та інші художні стилі з України, Індонезії, Індії, Польщі, Греції, Туреччини, Сербії, Боснії, Румунії, Словенії, Чорногорії, Італії, Швеції, Молдови, Вірменії, Литви, Македонії, Хорватії, Чехії, Словаччини, Болгарії, Угорщини...

Міжнародні фестивалі у Європі. Проведення різноманітних за масштабом та напрямком міжнародних фестивалів для творчих колективів набуває небувалого розмаху у Європі. Фестивалі для деяких ансамблів це єдина можливість показати свою творчість на великій сцені та ще й у Європі! Міжнародні фольклорні фестивалі роблять великий внесок у професійний розвиток танцювальних колективів та надають додаткових барв у їх творчість. Адже, життя під час проходження фестивалів відрізняється дивовижною атмосферою свята і сплеском позитивних емоцій. Варто додати, що фестивалі - це хороша нагода приємно і цікаво відпочити: організація поїздок у живописні місця та оглядові екскурсії по історичних скарбничках міст.


Міжнародні фестивалі Чехія 2019 Міжнародні  фестивалі. Прага 2019
Міжнародні фестивалі у Європі. Чехія
Міжнародні фестивалі 2019. Прага


Міжнародний фестиваль-конкурс у Празі у 2019 році - це також показ фольклору і культури учасників з різних країн Європи. У фестивалі беруть участь творчі колективи та ансамблі з України, Індонезії, Індії, Польщі, Греції, Туреччини, Сербії, Боснії, Румунії, Словенії, Чорногорії, Італії, Швеції, Молдови, Вірменії, Литви, Македонії, Хорватії, Чехії, Словаччини, Болгарії, Угорщини.

Організація поїздок на міжнародні фестивалі у Європі є надзвичайно складним процесом, але у менеджерів туристичної компанії - Христофор-Тур він відлагоджений до найменших дрібниць. Довіртесь фахівцям - звертайтесь до нас!

Дата початку та закінчення туру
Дата проведення фестивалю
Вартість туру, €
23.03.2019 - 28.03.2019
25-26.03.2019
215

Програма міжнародного фестивалю у Празі:

1 день
Виїзд зі Львова. Перетин кордону...
Переїзд в Прагу (Чехія).
2 день
Приїзд у Прагу (Чехія).
Пішохідна екскурсія по Празі. Учасники міжнародного фестивалю потраплять в атмосферу древнього міста: Градчани, Старе місто, собор Віта, Карлів міст та унікальне диво техніки - легендарний годинник Орлой - все це зачарує туристів красою та давньою історією. Після екскурсії ви матимете можливість прогулятись романтичними вулицями старовинної Праги, традиційно відвідати популярні сувенірні крамнички столиці та скуштувати солодких смаколиків.
Найбільшу велич Прага відчула за правління короля Карла 4 (14 століття). Саме тоді був збудований кам'яний шедевр - унікальний Карлів міст через Влтаву. При будівництві в розчин додавали молоко, вина та яйця, завдячуючи цим добавкам міст з піщаних плит зберігся до наших часів. Зараз міст прикрашають 30 старовинних скульптур.
Грандіозна Староміська площа, химерний Палац Кінських у стилі рококо, вишуканий храм святого Миколая увінчують Прагу своєю живописною красою. А на набережній Влтави у центрі столиці помпезно розташувався Національний празький театр. Празька філармонія (колишній будинок Рудельфін), збирає на своїй сцені учасників з усієї Європи, де кожного року відбуваються різноманітні міжнародні фестивалі
.
15:00 - Поселення в готель. Вільний час...
Вечеря. Ночівля.
3 день
Сніданок.
ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДЕНЬ. Підготовка до фестивалю та репетиції творчих колективів... Конкурсні виступи на сцені учасників фестивалю згідно номінацій!
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
4 день
Сніданок.
ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДЕНЬ. Продовження фестивальної програми: конкурсні виступи творчих колективів з Європи та Гала-Концерт лауреатів!
Зворушлива церемонія нагородження учасників фестивалю!!! Вручення дипломів та сертифікатів...
Урочисте закриття фестивалю у Празі "Празький зорепад 2019"
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
5 день
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час у Празі..
Можливість здійснити романтичну прогулянку по Празі. Ви можете факультативно покататися по Влтаві на кораблику та відвідати легендарну Празьку Венецію, побачити розкішну столицю Чехії з води. Спустившись під Карлів міст ми потрапляємо на дивовижний острів Кампа, оточений з усіх боків водою. Вражаюча Празька Венеція у самому центрі столиці занурює туристів у неймовірну романтичну атмосферу. Замовивши прогулянку на кораблику, вам відкриються приховані від людського ока потаємні пам'ятки Праги. На острові у мальовничому парку туристи відпочивають прямо на галявині, влаштовуючи веселі пікніки (15 євро).

або факультативне відвідування міста Дрезден (15 євро/особа).
Приїзд в Дрезден (Німеччина). Пішохідна екскурсія по Дрездену - красиве і благородне місто березі Ельби з великим історичним минулим. Коли туристи потрапляють на простору Театральну площу Дрездена з пам'ятником могутньому королю Саксонії Йогану, вони розгублюються від варіантів куди продовжувати мандрівку. Навколо площі, де постійно відбуваються вуличні фестивалі, різноманітні паради, ярмарки - лише величні пам'ятки архітектури: оперний театр Земпера, величезний бароковий палацовий квартал Цвінгер з найкращими музеями Європи, Кафедральний собор, Замок-резиденція. Далі обов'язково вартує оглянути мальовничу набережну Ельби (з тераси Брюля відкривається хороша панорама на річку), Золотого вершника, Ельбські замки, Католицьку церкву Хофкирхе, палацовий ансамбль Пільніц, міст Блакитне диво, унікальне фарфорове панно - Хід князів, лютеранську церкву святої Богородиці з дивовижним інтер'єром, Академію мистецтв. Вільний час для шопінгу!
Нічний переїзд до Львова.
6 день
Приїзд до Львова.
До нових зустрічей!
Міжнародні фестивалі у Європі чекають на нові таланти!!!


Екскурсії по Стороміській площі Прага фестиваль Екскурсії Карлів міст

Увага: під час фестивалю кожна творча група матиме можливість виступити 2 рази по 5-8 хв під CD чи живу музику. Кожен колектив буде нагороджений дипломом за участь у фестивалі!

У вартість входить:
  • Транспортне обсуговування по маршруту автобусом єврокласу;
  • проживання в готелі (три/чотиримісне розміщення);
  • харчування: згідно програми (сніданки+вечеря);
  • оглядові екскурсії вказані в програмі;
  • для учасників фестивалю: фестивальні внески, дипломи;
  • супровід керівника по всьому маршруту.

Додатково оплачуються:

  • медичне страхування;
  • сольна участь або участь у дуеті - 10 € з особи;
  • доплата за двомісне розміщення - 15 € з особи; за одномісне розміщення - 45 €;

ПОСПІШАЙТЕ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ
І НЕ ВТРАТИТИ ЧУДОВУ НАГОДУ ПОЄДНАТИ КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ!


ЗАЯВКИ ДО 01.02.2019
!!! КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА !!!


Вагаєтесь? Тоді, дивіться відео про дивовижну столицю Чехії - Прагу :)
© 2011 - 2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook