English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсії по Львову


Екскурсії по Старому Львову


Країна: Україна
Місто: Львів

Львівський театр опери і балету Площа Ринок. Львів
Львівський театр опери і балету
Площа ринок. Львів


1 день
Пішохідні екскурсії Львову проходять через стару частину міста Лева. Ви побачете:

Проспект Свободи - улюблена вулиця львів’ян для розважливих прогулянок тихими вечорами. Тут знаходиться центр культурного життя міста Лева. Саме тут, біля пам'ятнику Тарасу Шевченку, проходять мітинги, неофіційні зібрання та призначають побачення закохані.

• Символ Львова - Львівський національний академічний театр опери і балету імені Соломії Крушельницької. Театр, який вдало поєднав стилі ренесансу і бароко, вважається одним з найгарніших у Європі та й у світі. Зводив театр талановитий і відомий у Європі архітектор Зігмунт Горгольовський за своїм власним проектом. Над оздобленням інтер’єру та різьбою по фасаду працювали кращі скульптори того часу. Мармур привозили аж з Відня!

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької - один з найбільший театрів Європи, який займає цілий квартал. Зведений у 1842 році у класичному стилі.

• Витончений монумент Адаму Міцкевичу у вигляді колони за проектом польського скульптора Антона Суліма-Попеля вважається найкращим з усіх існуючих пам'ятників польському поету в світі. Після п’ятирічного будівництва у 1904 року було урочисто відкрито пам'ятник найвидатнішому польському поету, засновнику польського романтизму. Для цього навіть перенесли трохи вбік на 50 метрів статую Богородиці. Посунься, Матір Божа, бо Міцкевич іде! - ще довго жартували львів’яни.

• Серце міста Львова - площа Ринок - музей під відкритим небом із 44 будинків, які чітко вирізняються стилем різних епох і окрашені у яскраві кольори. По кутах площі Ринок розташовані чотири фонтани, прикрашені чудовими скульптурами. У давнину це були діючі криниці. А посеред площі височіє Львівська міська Ратуша з оглядовою площадкою для туристів.

• Дивовижний куточок сходу - Вірменський квартал залишається одним із живописних у місті Львові. Екскурсії не оминають вулицю Вірменську, де майже усі будинки є історичними пам'ятками архітектури і мають притаманні риси різних стилів починаючи з XIV століття. Величний Вірменський собор, дерев’яна різьблена каплиця (XVIII століття), залишки старого вірменського цвинтаря (надгробним плитам понад 600 років), колона Святого Христофора - покровителя подорожуючих.

• Легендарний Єврейський квартал - старовинний квартал старого міста з колоритною архітектурою будинків по вулицях Староєврейська та Арсенальна.

Обід.

Після обіду запрошуємо Вас на солодку екскурсію у Львівську Майстерню Шоколаду. Тут можна придбати відомий на усю Європу та смачний львівський шоколад ручної роботи, який досі виготовляють за старовинними рецептурами. За традицією - найсолодший кусочок знаменитого львівського шоколаду саме для Вас!

Вільний час.

За бажанням можна відвідати виставу в Львівському національному академічному театрі опери і балету імені Соломії Крушельницької або аквапарк Пляж - найбільший в західній Україні критий розважальний та оздоровчий комплекс.

Ночівля.
2 день
Звільнення номерів.

Екскурсія на романтичний Високий Замок у Львові. Екскурсія приведе Вас на оглядовий майданчик з якого відкривається зворушлива панорама усього міста. Підіймаючись привітним парком, а далі, по серпантину східців на вершину гори Високий Замок, можна побачити залишки оборонного муру і послухати історичні розповіді та легенди про Високий Замок.

Обід. Вільний час.

Обов'язково відвідуємо унікальний ринок сувенірів Вернісаж у Львові: художні вироби та картини, народні та фольклорні українські строї, національні атрибути, антикваріат, прикраси ручної роботи та рідкісні витвори мистецтва.

Прощання зі Львовом!


Вартість екскурсійного туру на одну особу
15* + 1**
20* + 1**
30* + 2**
40* + 2**
Готель
495 грн
475 грн
475 грн
460 грн
Хостел
355 грн
325 грн
345 грн
330 грн

* - кількість платних осіб.
** - кількість безкоштовних осіб.


У вартість входить:
  • Зустріч групи представником фірми;
  • Проживання в готелі/хостелі;
  • Харчування (згідно програми);
  • Медичне страхування;
  • Оглядові екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачуються:

  • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
  • Проїзд в громадському транспорті;
  • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
  • Особисті витрати.
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook