English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   
Екскурсії по Львову

Львів цікавий для туристів завжди і у будь-яку пору року. Тут постійно відбуваються цікаві події та імпрези - колоритні фестивалі, традиційні свята, різноманітні виставки, шоу та концерти.

Екскурсії по Львову ознайомлять вас з шляхетною багатовіковою історією Міста Лева, яка починається ще за княжих часів. Lemberg, Leopolis, Lwów - так поважно називають наше місто-музей туристи з Європи, захоплюючись побаченим під час екскурсії. У Львові знаходяться і прекрасно збереглися понад половини усіх культурних та історичних пам'яток України, а львівські музеї пишаються своїми унікальними артефактами.

Візитівкою Львова є площа Ринок з височенною Ратушею, з якої можна оглянути прилягаючі до площі середньовічні квартали з мереживом вузьких вулиць та провулків, оздоблених архітектурними пам’ятками з багатим історичним минулим, класика бароко - Палац Любомирських (XVII століття), прекрасні церкви і костели, пам'ятник найвидатнішому польському поету Адаму Міцкевичу та перлина Львова - Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької.


Площа Ринок. Львів На каву до Львова!
Площа Ринок. Львів
На каву до Львова!

Одна з найкрасивіших і улюблених вулиць туристів - це вулиця Вірменська у Львові. Екскурсії по вул. Вірменській зачаровують своєю атмосферою стародавньої епохи та цікавими історіями. Вірменський собор у Львові побудований у XIV столітті вважається одним із найдавніших храмів.

Окремо можна виділити ще знамениті львівські кафе та ресторани. Львів знаменитий своїм кавово-шоколадним ароматом завдячуючи саме незчисленній кількості малих та великих кав'ярень та ресторанів. Навіть найвибагливіший турист розгубиться з вибором, де зупинитись, і неквапливо скуштувати знамениту львівську каву. Адже всі кав’ярні Львова напрочуд колоритні та зі звабливими назвами: Під синьою пляшкою, Cвіт кави, Криївка, Гасова лямпа, Під Золотою Розою, На бамбетлі... Кав’ярні усюди куди не глянь оком. У Львові каву можна смакувати навіть у непередбачених місцях - як, наприклад, у кав’ярні Дім легенд - на даху будинку!

Львів та львів'яни радо поділяться своїми легендами! Екскурсії по Львову - це захоплюючі подорожі крізь століття історії славетного міста!

Ми гарантуємо вам гарний настрій та шалені емоції від побаченого. З такими враженнями можна лише посперечатись з туристами які зустріли Новий Рік у Львові або відчули справжнє свято Різдва Христового з колядою, пампушками та кутею, але це уже зовсім інша історія.

Екскурсії по Львову


Екскурсії по Львову
Львів, Україна
Площа Ринок - площа Адама Міцкевича - Високий Замок - Вірменський та Єврейський квартали - Львівська Майстерня Шоколаду...
Тривалість: 2 дня
Ціна: від 330 гривень
© 2011-2017 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook