English 
Туристична компанія Христофор-Тур
Life (063) 402 78 22
КиївСтар (096) 583 10 51
МТС (095) 269 01 51
Міський номер (032) 237 30 51

info@xt.lviv.ua
Туристична компанія
Христофор-Тур
Христофор-Тур
   


Раннє бронювання. Болгарія.

Активний відпочинок


Активний відпочинок чудовий вибір проведення вільного часу, який відкриває широкі можливості туристам відчути здоровий адреналін та спробувати різні види спорту. У повітрі, на воді, під водою, у горах, на швидкості в дорозі чи під час звичайної пішої прогулянки лісовою стежкою - усюди на Вас чекаю нові відчуття, приплив бадьорості та позитивні враження. Часто ця спроба опанувати щось нове перетворюються у хобі на все життя. Протягом року завжди можна підібрати активний відпочинок, який Вам до вподоби. Взимку - гірськолижний відпочинок, влітку - водний туризм, осінню - альпінізм, весною - велотуризм!

Існує багато варіантів активного відпочинку від простих до складних, де неможливо обійтись без професійних організаторів, сертифікованих інструкторів, власної команди, сучасного спорядження та певної попередньої підготовки. Пішохідний туризм, водний туризм, рафтинг, каякінг (сплав по рікам України Черемош, Прут, Дністер на плотах, каное, байдарках, катамаранах), альпінізм, сходження та скелелазіння, спелеотуризм, лижні прогулянки та спуски на гірських лижах чи сноуборді, катання на роликах, кінні прогулянки та катання на конях, рибалка, спортивне орієнтування, дайвінг, віндсерфінг та вітрильний спорт, водні лижі, парапланеризм та спортивні літаки, автотуризм...

Активний відпочинок на снігоходах Водний туризм Активний відпочинок - стрибки з парашутом

Велосипедний туризм - екскурсійні велосипедні прогулянки дають можливість туристам оглянути великі території, насолодитися природою під час проходження маршруту та оглянути історичні місця. А спеціальні гірські велосипеди відкривають нові туристичні дороги та стежки в Українських Карпатах.

Бажаєте більше адреналіну - спробуйте відчуття першого стрибка з парашутом. Стрибки з парашутом - це захопливий екстремальний спорт і відпочинок. Це справжня пригода для сміливої та активної людини.

Піший туризм - активний відпочинок Активний відпочинок - прогулянки на конях Велосипедний туризм

При наявності ліцензії можна організувати полювання. В Українських Карпатах та лісогосподарствах завжди є плановий відстріл тварин, де за дозволом можна вполювати дикого кабана, лиса, зайця чи вовка.

Деякі туристичні оператори для додаткового драйву організовують екзотичні види активного відпочинку: катання на санках з кіньми, їзда на снігоходах та квадроциклах, чи автоподорожі на позашляховиках по бездоріжжю та ускладнених Карпатських маршрутах.

Віндсерфінг - активний відпочинок Водні лижі Сплави по річці - каякінг

Активний відпочинок відволікає туристів від буденних справ та напруженої роботи. Туристичні маршрути такого відпочинку завжди насичені цікавими екскурсіями, калейдоскопом краєвидів дикої природи та дружнім відпочинком біля вогнища. Відпочинок на свіжому повітрі додає сил та позитивних емоцій. Подорожі проходять яскраво та швидко, залишаючи незабутні враження.

Активний відпочинок модний не тільки серед молоді - це цікаво та корисно!

Пам’ятаємо: півгодини активного відпочинку в день продовжує життя на 5 років!

Запрошуємо подорожувати разом із нами під опікою св. Христофора — покровителя подорожуючих!

© 2011-2019 Христофор-тур
 
 


Партнери
Публікації


Глосарій
Фотогалерея

Туристам
Агенствам


Послуги
 
 Завжди поруч
Христофор-Тур - Facebook